Tissot Automatic Seastar. Vintage herrur, 1970-tal

Varenummer: 2333711
Hammerslagspris: SEK 450
DKK 287
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Tissot Automatic Seastar. Vintage herrur, 1970-tal, boett i guld på stål, sekundvisare, datum. Mekaniskt automatiskt urverk, fungerar vid kontroll, dock ansvarar inte Lauritz.com för funktionen. Speidel förgylld länk i stål. B: 3,6 cm.
Auktionen afsluttes:  30-08-2011 16:55:00