Tissot Automatic Seastar. Vintage herrur, 1970-tal

Varunummer: 2333711
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 450
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Tissot Automatic Seastar. Vintage herrur, 1970-tal, boett i guld på stål, sekundvisare, datum. Mekaniskt automatiskt urverk, fungerar vid kontroll, dock ansvarar inte Lauritz.com för funktionen. Speidel förgylld länk i stål. B: 3,6 cm.

Auktionen avslutas:  2011-08-30 16:55:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
803929 2011-08-30 13:40:27 SEK 450
621342 2011-08-29 21:57:52 SEK 425
803929 2011-08-29 21:33:55 SEK 400
173375 2011-08-29 21:26:37 SEK 375
621342 2011-08-26 10:05:11 SEK 350
9256 2011-08-26 00:02:25 SEK 325
163478 2011-08-23 20:31:06 SEK 300