Toalettväska, krokodil, tidigt 1900-tal

Varunummer: 2754938
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 050
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Väska, portföljmodell, i krokodilskinn, inredd med toalettset bestående av bl.a. borstar, parfymflaskor och glasburkar. 1900-talets första del. Mått 44x28x12cm. Bär monogrammet S präglat på sidan. Framstår med lättare åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas:  2012-10-19 19:17:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 1050
542630 2012-10-18 16:36:55 SEK 1000
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 975
542630 2012-10-18 16:36:55 SEK 950
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 925
542630 2012-10-18 16:36:55 SEK 900
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 875
542630 2012-10-18 16:36:55 SEK 850
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 825
542630 2012-10-18 16:36:55 SEK 800
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 775
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 750
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 725
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 700
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 675
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 650
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 625
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 600
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 575
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 550
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 525
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 500
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 475
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 450
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 425
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 400
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 375
542630 2012-10-18 16:36:34 SEK 350
613374 2012-10-18 16:19:14 SEK 325
542630 2012-10-17 20:41:05 SEK 300