Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tre vintage herrearmbåndsure (3)
:
3742734
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Edox vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne timemarkeringer, arabertal samt gyldne visere samt datoangivelse, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 33 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem.
Etawa vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne arabertal samt gyldne visere, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 31 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem. Fremstår med kraftig slitage på glas.
Restawa vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne timemarkeringer, arabertal, gyldne visere samt datoangivelse, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 35 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem.
Alle ure med brugsspor. (3)
Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
12-03-2015 20:21:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
857963
11-03-2015
06:09:13
300
Til toppen