Tre vintage herrearmbåndsure (3)

Varunummer: 3742734
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 426
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 136
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Edox vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne timemarkeringer, arabertal samt gyldne visere samt datoangivelse, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 33 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem.
Etawa vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne arabertal samt gyldne visere, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 31 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem. Fremstår med kraftig slitage på glas.
Restawa vintage herrearmbåndsur. Urkasse af forgyldt stål, champagne farvet urskive med gyldne timemarkeringer, arabertal, gyldne visere samt datoangivelse, mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 35 mm eksklusiv krone. Monteret med flexrem.

Alle ure med brugsspor. (3)

Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Auktionen avslutas:  2015-03-12 20:21:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
857963 2015-03-11 06:09:13 DKK 300