Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Øvrige glas, porcelæn og keramik
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tukan figur samt krukke / peberbøsse, bl.a. Kastrup-Holmegaard Palet, 1900-tallets 2. halvdel (3)
:
5392259
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Tukan figur af flerfarvet glas H. 33 cm samt Kastrup-Holmegaard Michael Bang Palet krukke & peberbøsse m/ korkprop(enkelte afstød), begge dele af orange / hvidt opalglas, H. 8,5-10 cm, 20. Årh. 2. halvdel. Brugsspor. (3)
20-08-2019 17:50:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1316544
20-08-2019
17:45:52
450
1574671
18-08-2019
13:17:08
400
106849
06-08-2019
14:05:01
350
399472
06-08-2019
20:57:24
350
106849
06-08-2019
14:05:01
300
Til toppen