Ubekendt dansk møbelarkitekt/producent, 1960-erne. Spisebord med hollandsk udtræk af palisander

Varunummer: 3733145
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 600
SEK 2 188
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 052
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Ubekendt dansk møbelarkitekt/producent, 1960-erne. Spisebord med hollandsk udtræk af fineret spejlskåret palisander, let skråtstillede tilspidsede ben. H. 73. L. 145/199/253. B. 97,5 cm. Fremstår med brugsspor og mærker i plade, let solbleget plade.

Auktionen avslutas:  2015-03-31 20:17:24
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
652170 2015-03-31 20:15:24 DKK 1600
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1550
652170 2015-03-31 20:14:34 DKK 1500
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1450
652170 2015-03-31 20:14:17 DKK 1400
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1350
652170 2015-03-31 20:14:07 DKK 1300
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1250
652170 2015-03-31 20:13:56 DKK 1200
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1150
652170 2015-03-31 20:13:33 DKK 1100
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 1050
1148842 2015-03-31 20:06:55 DKK 1000
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 975
1148842 2015-03-31 20:06:45 DKK 950
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 925
1148842 2015-03-31 20:06:45 DKK 900
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 875
1148842 2015-03-31 19:50:50 DKK 850
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 825
1148842 2015-03-31 19:50:50 DKK 800
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 775
1148842 2015-03-31 19:50:37 DKK 750
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 725
1148842 2015-03-31 19:50:37 DKK 700
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 675
1148842 2015-03-31 19:50:37 DKK 650
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 625
1148842 2015-03-31 19:50:37 DKK 600
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 575
1319498 2015-03-31 19:39:07 DKK 550
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 525
1319498 2015-03-31 19:39:00 DKK 500
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 475
1319498 2015-03-31 19:38:33 DKK 450
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 425
1319498 2015-03-31 19:38:27 DKK 400
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 375
1319498 2015-03-31 19:38:23 DKK 350
774842 2015-03-31 05:59:16 DKK 325
1148842 2015-03-28 22:01:45 DKK 300