Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt Kunster 1900-tallet, Kvinde i båd

Varunummer: 5055311
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt Kunster 1900-tallet. Olie på lærred. Kvinde i båd. Usigneret. 134 x 89 (150 x 106).

Auktionen avslutas:  2018-07-25 18:42:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1374362 2018-07-24 19:17:31 DKK 300