Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner. Byparti med hestespand i snevejr

Varunummer: 4991387
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 400
SEK 2 005
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Vinter byparti med hestespand, olie på lærred. Usign. 35 x 50 (48 x 63) cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-14 19:40:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1733875 2018-05-14 10:17:08 DKK 1400
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 1300
1733875 2018-05-14 10:17:08 DKK 1300
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 1200
1733875 2018-05-14 10:16:57 DKK 1100
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 1000
1733875 2018-05-14 10:16:57 DKK 950
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 900
1733875 2018-05-14 10:16:57 DKK 850
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 800
1733875 2018-05-11 14:32:02 DKK 750
1015964 2018-05-14 09:41:22 DKK 750
1733875 2018-05-11 14:32:02 DKK 700
1015964 2018-05-14 09:22:51 DKK 650
1733875 2018-05-11 14:32:02 DKK 600
1015964 2018-05-14 09:22:51 DKK 550
1733875 2018-05-11 14:32:02 DKK 500
1015964 2018-05-14 09:22:51 DKK 450
1733875 2018-05-04 18:07:13 DKK 400
1811 2018-05-07 08:44:15 DKK 350
1733875 2018-05-04 18:00:58 DKK 300