Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ubekendt kunstner. Gårdparti med personer

Varunummer: 4947294
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Gårdeksteriør med personer, olie på lærred. Sign. Brandt. 92 x 118 (103 x 129) cm.

Auktionen avslutas:  2018-09-02 09:48:51
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej