Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ubekendt kunstner. Interiør

Varunummer: 5039352
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Interiør, olie på lærred, sign. Kjeld J. 76 x 101 (98 x 116) cm.

Auktionen avslutas:  2018-06-30 15:53:00