Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner. Koldinghus ruin

Varunummer: 4981501
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 501
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Borgruin, Koldinghus. Utydeligt sign. Ed. Foietta? Olie på lærred. 48 x 32 (54 x 38) cm. Lærred med hul.

Auktionen avslutas:  2018-05-10 19:05:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1015964 2018-05-10 09:28:15 DKK 350
894445 2018-05-06 23:35:53 DKK 300