Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner, kystmotiv, olie på lærred

Varunummer: 5254357
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 500
SEK 716
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner, kystmotiv, olie på lærred, signeret med monogram og dateret 1883/9?. H.16 x 26 cm (25,5 x 36,5 cm)

Auktionen avslutas:  2019-02-26 16:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

316026 2019-02-26 15:57:40 DKK 500
1015964 2019-02-26 10:34:41 DKK 450
316026 2019-02-26 15:57:40 DKK 400
1015964 2019-02-26 10:34:41 DKK 350
1528974 2019-02-21 21:46:12 DKK 300