Ubekendt kunstner. Maleri

Varunummer: 2898717
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 479
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Ubekendt kunstner. "Kvindeportræt". Olie på lærred. Usign. Lærredet er ikke på blændramme. Mål 120 x 90 cm (131 x 99 cm).

Auktionen avslutas:  2013-03-01 13:49:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
89113 2013-02-28 21:37:19 DKK 350
1064135 2013-02-27 18:22:41 DKK 325
1106075 2013-02-26 18:50:38 DKK 300