Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt Kunstner, motiv med bjerghytte

Varunummer: 5309380
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 501
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt Kunstner, motiv med bjerghytte, olie på lærred, sign. 31x48 cm. (40x57 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen avslutas:  2019-04-29 20:03:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

571715 2019-04-29 17:57:52 DKK 350
1112518 2019-04-29 12:29:49 DKK 300