Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred

Varunummer: 4941025
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 3 600
SEK 5 156
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Kystparti. Sign. C.F.A. Olie på lærred. 32 x 43 (51 x 62) cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-02 20:01:19
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

157590 2018-05-02 19:59:19 DKK 3600
1666658 2018-05-02 19:27:57 DKK 3400
9368 2018-05-02 19:02:25 DKK 3200
1864 2018-05-01 22:28:04 DKK 3000
9368 2018-05-01 14:18:34 DKK 2800
126705 2018-05-01 11:28:21 DKK 2600
9368 2018-05-01 14:18:27 DKK 2400
126705 2018-05-01 11:27:36 DKK 2200
9368 2018-04-29 11:56:08 DKK 2000
126705 2018-05-01 11:27:36 DKK 1900
9368 2018-04-29 11:56:08 DKK 1800
126705 2018-04-28 08:19:32 DKK 1700
9368 2018-04-29 11:55:56 DKK 1600
126705 2018-04-28 08:19:32 DKK 1500
9368 2018-04-29 11:55:40 DKK 1400
126705 2018-04-28 08:19:32 DKK 1300
15702 2018-04-28 16:48:47 DKK 1200
126705 2018-04-28 08:19:03 DKK 1100
1781211 2018-04-27 23:32:54 DKK 1000
126705 2018-04-28 08:18:58 DKK 950
1781211 2018-04-27 23:32:54 DKK 900
126705 2018-04-28 08:18:52 DKK 850
1781211 2018-04-27 23:32:54 DKK 800
126705 2018-04-28 08:18:45 DKK 750
1781211 2018-04-27 23:32:54 DKK 700
126705 2018-04-28 08:18:39 DKK 650
1781211 2018-04-27 23:32:54 DKK 600
126705 2018-04-28 08:18:29 DKK 550
1781211 2018-04-27 23:31:51 DKK 500
1573327 2018-04-26 20:28:05 DKK 450
136339 2018-04-26 12:49:51 DKK 400
1573327 2018-04-26 08:25:51 DKK 350
1682758 2018-04-25 14:54:14 DKK 300