Ubekendt kunstner. Parti med bondegård

Varenummer: 4919070
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 10.000

Ubekendt kunstner. Parti med bondegård, olie på plade, usign. 18 x 23 cm (28 x 32 cm).
Messingplakette referer til Frits Johann Frederik Vermehren (1823-1910).
Auktionen afsluttes:  24-02-2018 21:15:00