Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ubekendt kunstner. Religiøst motiv

Varunummer: 4988548
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Olie på plade, religiøst motiv, Sign. G. Dormann 83x48 (93x58)

Auktionen avslutas:  2018-06-25 15:52:05
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1498080 2018-06-25 09:58:46 DKK 300