Udendørs Barbeque gasgrill - Icooker

Varunummer: 3864618
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 600
SEK 821
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Udendørs Barbeque gasgrill - Icooker, 4 brændere, Termostat i låg m.m. Fremstår med brugsslitage, skævheder, buler og manglende rist. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Auktionen avslutas:  2015-06-10 14:22:36
Showroom:  Aalborg

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1286828 2015-06-10 14:20:36 DKK 600
1158841 2015-06-10 14:20:13 DKK 575
1286828 2015-06-10 14:19:56 DKK 550
1158841 2015-06-10 14:20:09 DKK 525
1286828 2015-06-10 14:19:56 DKK 500
1158841 2015-06-10 14:20:05 DKK 475
1286828 2015-06-10 14:19:56 DKK 450
1158841 2015-06-10 14:19:41 DKK 425
1286828 2015-06-10 14:19:19 DKK 400
1158841 2015-06-10 14:19:06 DKK 375
1286828 2015-06-10 14:18:51 DKK 350
1158841 2015-06-10 14:09:27 DKK 325
1286828 2015-06-08 10:48:27 DKK 300