Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred

Varunummer: 5017232
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred. Signeret. 66,5 cm x 96,5 cm (79 cm x 109 cm)

Auktionen avslutas:  2018-07-18 20:04:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej