Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ukendt russisk kunstner
:
2471155
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Ukendt russisk kunstner. Olie på lærred. Tilsyneladende usign. Rester af stempel på bagside. 35 x 49 cm (37 x 51)
30-12-2011 12:14:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
847583
27-12-2011
23:04:03
300
Til toppen