Ukendt russisk kunstner

Varunummer: 2471155
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 410
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Ukendt russisk kunstner. Olie på lærred. Tilsyneladende usign. Rester af stempel på bagside. 35 x 49 cm (37 x 51)

Auktionen avslutas:  2011-12-30 12:14:00
Showroom:  Odense

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
847583 2011-12-27 23:04:03 DKK 300