Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Vaser, skåle, fade
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ulla Hjorth, Knabstrup mm. Tre dele keramik (3)
:
5591340
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Ulla Hjort. Skål af keramik med lys glasur med dekor i brune og grønlige nuancer, H. 9 Ø 16 cm.
Knabstrup. Skål af keramik med brun glasur, dekoreret med sildebensmønster, H. 9,5 Ø 17 cm.
Lille skål af glaseret keramik, dekoreret med blade, H. 10 Ø 12 cm. sign. under bunden. Fremstår med alm. brugsspor. (3)
24-02-2020 19:38:23
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
666270
24-02-2020
19:36:23
400
1287667
24-02-2020
11:37:22
350
666270
24-02-2020
19:36:13
350
1287667
23-02-2020
10:11:01
300
Til toppen