Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ursula E. Benad, Acryl auf Leinwand, Titel: Brandungswelle
:
5105934
Hammerslagspris
:
EUR
300
2.235
Vurdering
:
EUR
500
3.725
Ursula E. Benad, Acryl auf Leinwand, Titel: Brandungswelle.
Format: 75 cm x 75 cm.
Signiert und datiert auf der Rückseite: U. Benad München, 2018.
Auch die Seitenflächen sind bemalt, so dass eine attraktive Hängung auch ohne Rahmen möglich ist.
28-11-2018 20:45:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1821899
21-11-2018
14:07:17
EUR
300
1821899
21-11-2018
14:06:56
EUR
275
1821899
21-11-2018
14:06:35
EUR
250
Til toppen