Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Valdemar Secher. Strandparti fra Gl. Skagen, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5260258

Varunummer: 5245624
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 450
SEK 644
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Valdemar Secher (1885-1976). Strandparti fra Gl. Skagen, olie på lærred, sign. samt dateret 57. 45 x 65 cm. ( 55 x 75 cm.) NB: Kunstnernavn tilføjet.

Auktionen avslutas:  2019-02-23 21:48:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

9368 2019-02-22 07:59:39 DKK 450
188912 2019-02-22 00:27:06 DKK 400
26563 2019-02-20 22:01:22 DKK 350
188912 2019-02-22 00:26:48 DKK 350
26563 2019-02-20 22:01:22 DKK 300