På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Victor Qvistorff 1882-1953 cd

Varunummer: 1647745
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 475
SEK 650
Utropspris: DKK 2 500
SEK 3 419
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Victor Qvistorff. Vue ud over Riddarfjärden og Stockholms stadshus, olie på lærred, sign. Quistorff 1939, 48 x 40 cm.

Auktionen avslutas:  2009-09-10 11:46:00
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
6359 2009-09-10 11:15:28 DKK 475
1273 2009-09-10 00:34:43 DKK 450
640409 2009-09-09 19:15:18 DKK 425
1273 2009-09-10 00:34:43 DKK 425
640409 2009-09-09 19:15:18 DKK 400
1273 2009-09-10 00:34:43 DKK 375
640409 2009-09-09 19:15:18 DKK 350
29017 2009-09-08 15:26:40 DKK 325
6359 2009-09-05 12:20:43 DKK 300