Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Vilhelm Bille. Marine Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5041279

Varunummer: 5027892
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 200
SEK 3 151
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Vilhelm Bille (1864-1908) Olie på lærred. Marinemotiv, sign. Vilh. Bille 93. 90 x 135 cm (124 x 169 cm). Lærred med revne, krakeleringer mm.

Auktionen avslutas:  2018-06-21 19:27:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1124752 2018-06-20 20:35:47 DKK 2200
1787572 2018-06-18 13:46:22 DKK 2000
1124752 2018-06-20 20:26:05 DKK 2000
1787572 2018-06-18 13:46:22 DKK 1900
136339 2018-06-19 12:23:35 DKK 1800
1787572 2018-06-18 13:46:22 DKK 1700
894445 2018-06-17 21:24:30 DKK 1600
9368 2018-06-16 09:14:57 DKK 1500
4493 2018-06-15 21:39:14 DKK 1400
3334 2018-06-15 15:53:30 DKK 1300
2389 2018-06-15 13:20:43 DKK 1200
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 1100
2389 2018-06-15 13:20:11 DKK 1000
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 950
2389 2018-06-15 13:20:02 DKK 900
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 850
2389 2018-06-15 13:19:52 DKK 800
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 750
2389 2018-06-15 13:19:44 DKK 700
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 650
482948 2018-06-15 13:09:58 DKK 600
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 550
482948 2018-06-15 13:09:49 DKK 500
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 450
482948 2018-06-15 13:09:34 DKK 400
15195 2018-06-15 08:56:43 DKK 350
9368 2018-06-15 08:24:17 DKK 300