På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Villy Grønborg, akryl på lærred, kompostion

Varunummer: 3752369
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 325
SEK 459
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 412
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Villy Grønborg f. 1954 cd. Olie på lærred, komposition. Sign. på bagside Villly Grønborg 96 og 2000, 65x85 cm. Uindrammet

Auktionen avslutas:  2015-03-11 17:31:18
Showroom:   Næstved, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
235750 2015-03-11 17:29:08 DKK 325
237468 2015-03-11 09:39:29 DKK 300