Villy Grønborg, akryl på lærred, kompostion

Varenummer: 3752369
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.000

Villy Grønborg f. 1954 cd. Olie på lærred, komposition. Sign. på bagside Villly Grønborg 96 og 2000, 65x85 cm. Uindrammet
Auktionen afsluttes:  11-03-2015 17:31:18

235750 11-03-2015 17:29:08 DKK 325
237468 11-03-2015 09:39:29 DKK 300