Vintage krocketspel, 1950/60-tal

Varenummer: 3801497
Hammerslagspris: SEK 525
DKK 335
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Vintage krocketspel, 1950/60-tal. Lådans mått 100x15x20 cml. Slitage, klot med skador.
Auktionen afsluttes:  20-04-2015 17:13:32