Vintage krocketspel, 1950/60-tal

Varunummer: 3801497
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 525
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Vintage krocketspel, 1950/60-tal. Lådans mått 100x15x20 cml. Slitage, klot med skador.

Auktionen avslutas:  2015-04-20 17:13:32
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
700395 2015-04-20 17:11:32 SEK 525
174332 2015-04-19 23:48:22 SEK 500
700395 2015-04-20 17:11:07 SEK 475
174332 2015-04-19 23:48:22 SEK 450
700395 2015-04-20 17:10:38 SEK 425
174332 2015-04-19 23:48:22 SEK 400
700395 2015-04-20 17:10:22 SEK 375
174332 2015-04-19 23:48:22 SEK 350
700395 2015-04-20 17:10:09 SEK 325
174332 2015-04-19 23:48:22 SEK 300