Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Korpus
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vinkande art nouveau-stil, 900 sølv
:
2678704
Hammerslagspris
:
EUR
725
5.401
Vurdering
:
EUR
8.195
Vinkande art nouveau-stil, 900 sølv. Korpus i n spindelform med godroneret væg, hals, hank og hængslet låg med reliefdekor, stemplet 'Ringiliz' og '900' i bunden. H. 23cm, vægt 709g. Fremstår med lette alders- og brugsspor.
15-08-2012 20:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
999996
15-08-2012
13:31:40
EUR
725
Til toppen