Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Willy Nilsson. Interiør fra værtshus (cd)

Varunummer: 5235034
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Willy Nilsson. Værtshusscene med gæster, olie på plade. Sign. Nilsson. 38 x 41 (47 x 49) cm.

Auktionen avslutas:  2019-02-20 14:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

24677 2019-02-13 19:45:03 DKK 300