På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Wolmer Zier. Et møde ved en havelåge, olie på lærred, cd

Varunummer: 3659597
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 414
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 105
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Et møde ved en havelåge af Wolmer Zier 1910-1990. Olie på lærred, sign. 98 x 79 (111 x 91) cm.

Auktionen avslutas:  2014-12-19 15:08:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1147288 2014-12-19 10:03:35 DKK 300