Utropspris
1234»   Varor pr. sida   93 resultat Lista Galleri
Thomas Bentzen for Muuto. Model Loft Chair W. Arm. Tre armstole (3)
Thomas Bentzen for Muuto. Model Loft Chair W. Arm. Tre armstole med sæde og ryg af fineret egetræ, stel af pulverlakeret stål, farve deep red. Fremstillet hos Muuto. H. 78, Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller, ridser og mærker kan forekomme. Fremstår i original brudt emballage. Modelfotos. (3)
Varunr: 6284761
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
08:20
SEK 5 039
SEK 3 916
SEK 6 025
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Armchair. Armstol
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Armchair. Armstolmed skal af sort fiberkomposit, stel af egetræ. Fremstillet hos Muuto. H: 78, B. 55, Sh. 47 cm. Udstillingsmodel, ridser og mærker kan forekomme.
Varunr: 6285338
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
08:44
SEK 896
SEK 603
SEK 1 506
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair'
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair' ben af eg. Sæde med skål af træfiner betrukket med lyseblåt stof 120. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Fremstår med håndterringsspor.
Varunr: 6283672
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
09:18
SEK 1 649
SEK 1 205
SEK 3 013
Iskos-Berlin for Muuto. Seks stole Model Fiber Side Chair. (6)
Seks Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Skal af komposit, ben af pulverlakeret stål, farve grey. H. 78, Sh. 44 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto. (6)
Varunr: 6246487
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
10:00
SEK 5 792
SEK 4 519
SEK 9 641
Anderssen & Voll for Muuto. Outline Studio Chair. Loungestol
Anderssen & Voll for Muuto. Outline Studio Chair. Loungestol betrukket med gråt møbelstof, ben af sort pulverlakeret stål. Fremstillet hos Muuto. H. H. 71, B. 78, Sh. 45 cm. Udstillingsmodel, ridser og mærker kan forekomme. Fremstår usamlet i original brudt emballage. Modelfoto.
Varunr: 6285263
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
10:12
SEK 9 558
SEK 7 532
SEK 12 051
Mika Tolvanen for Muuto. Model Visu Lounge Chair. Loungestol
Mika Tolvanen for Muuto. Model Visu Lounge Chair. Loungestol betrukket med blåt møbelstof, stel sortlaseret ask. Fremstillet hos Muuto. H. 70, Sh. 39 cm. Udstillingsmodel, ridser og mærker kan forekomme.
Varunr: 6285230
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
10:12
SEK 1 649
SEK 1 205
SEK 3 013
Iskos-Berlin for Muuto. Fire stole, model 'Fiber Side Chair' (4)
Iskos-Berlin for Muuto. Fire stole, model 'Fiber Side Chair', overpolstret med møbelstof i forskellige farver, stel af pulverlakeret stål samt forkromet stål. Fremstillet hos Muuto. H. 78, Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller, ridser og mærker kan forekomme (4)
Varunr: 6284766
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
11:12
SEK 3 909
SEK 3 013
SEK 6 025
Iskos-Berlin,barstol model 'Fiber Bar Stool - Tube Base'.(4)
Iskos-Berlin, for Muuto 4 Barstole, model Fiber Bar Stool. Stel af lakeret metal, sæde af fiberkomposit.og ryg af fiberkomposit. Sh. 75 cm. Udstillingsmodeller med smuds og skrammer. I original brudt emballage. Modelfoto. (4)
Varunr: 6238500
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
12:20
SEK 3 532
SEK 2 711
SEK 6 025
To Iskos-Berlin, for Muuto.' Fiber side chair' (2)
To Iskos-Berlin, for Muuto. 'Fiber side chair', spisebordsstole. Sæde af af komposit, polstret med mørkt møbelstof, Stående på ben sortlakeret egetræ H. 77 cm. B. 51 cm. SH. 46 cm. Udstillingsmodel (2)
Varunr: 6283776
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
12:32
SEK 3 909
SEK 3 013
SEK 7 230
Iskos-Berlin. Muuto, barstol, model 'Fiber Bar Stool'
Iskos-Berlin. Muuto, barstol, model 'Fiber Bar Stool' Stel af eg, sæde af plast betrukket med cognac læder. Sh. 75 cm. Udstillingsmodel, med brugsspor.
Varunr: 6284253
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
13:24
SEK 1 085
SEK 753
SEK 2 260
Muuto. Fiber Armchair Wood Base. To stole (2)
Muuto. Fiber Armchair Wood Base. To stole i Black/Stained Dark Brown. Skal af komposit og ben af træ. H. 77, Sh. 46 cm. Modelfotos (2)
Varunr: 6246527
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
13:32
SEK 2 967
SEK 2 260
SEK 4 519
Form Us With Love for Muuto. To pendler model 'Unfold', lilla (2)
Form Us With Love for Muuto. To pendler model 'Unfold' fremstillet i en blød lilla silikonegummi. Ø 32,5 cm., H. 29,5 cm. Original emballage, modelfotos. (2)
Varunr: 6327836
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
14:36
SEK 991
SEK 678
SEK 1 205
Anderssen & Voll for Muuto. Model Doze Ottoman. Skammel
Anderssen & Voll for Muuto. Model Doze Ottoman. Skammel betrukket med lyseblåt møbelstof, stel af forkromet stål. Fremstillet hos Muuto. H. 40, B. 65, D. 53 cm. Udstillingsmodel med brugsspor.
Varunr: 6284522
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
16:06
SEK 1 649
SEK 1 205
SEK 2 260
TAF Studio for Muuto. Pendel. Model: Ambit Pendant Lamp
TAF Studio for Muuto. Pendel. Model: Ambit Pendant Lamp. Udført af Aluminium. Farve: Taupe. Udstillingsmodel. Mål. Ø. 25 cm. Fremstår med spor efter opbevaring. Vejledende udslagspris: 1.895 dkk
Varunr: 6270533
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
17:55
SEK 452
SEK 1 205
Iskos-Berlin for Muuto. To armstole, model 'Fiber Armchair Swivel'. (2)
Iskos-Berlin for Muuto. To armstole, model 'Fiber Armchair' swivel. Skal af hvid fiberkomposit, firpasfod af hvid og sort pulverlakeret metal. H. 77 cm, B. 54,5 cm, Sh. 46 cm. Udstillingsmodel, ridser og mærker kan forekomme (2)
Varunr: 6284754
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
17:56
SEK 2 967
SEK 2 260
SEK 6 025
Varunr: 6270534
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
17:57
SEK 452
SEK 1 205
Varunr: 6270529
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
18:00
SEK 452
SEK 1 205
Varunr: 6270531
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
18:02
SEK 452
SEK 1 205
Anderssen & Voll for Muuto. Modul, model 'Connect' 3-pers. sofa (3)
Anderssen & Voll for Muuto. Modul, model 'Connect' 3-pers. sofa, betrukket med 'Vancouver 13'. L. 320 cm. H. 72 cm. D. 92 cm. SH. 37 cm. Fremstår med mindre håndteringsmærker.(3)
Varunr: 6279752
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
18:08
SEK 18 972
SEK 15 063
SEK 24 101
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge Chair
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge Chair. Betrukket med møbelstof samt stel af metal. Fremstår i original emballage. Modelfoto. Mål. 74,4 Sh. 38 cm. Vejledende udsalgspris 7.095 dkk.
Varunr: 6313353
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
18:18
SEK 2 410
SEK 1 506
SEK 3 013
Iskos-Berlin. Muuto, to armstole, model 'Fiber Armchair' (2)
Iskos-Berlin. Muuto, to armstole, model 'Fiber Armchair' Stel af massivt eg, sæde af hvidt fiber-komposit. H. 77 B. 54.5 D. 56 SH. 46 cm. Udstillingsmodel med brugsspor. (2)
Varunr: 6284060
Showroom: DK, Herlev

03-02-2023
19:04
SEK 2 026
SEK 1 506
SEK 4 519
Iskos-Berlin for Muuto. Barstol. Model Fiber
Iskos-Berlin for for Muuto Barstole, model Fiber Bar Stool. Stel af pulverlakeret metal, sæde af plast. SH. 75 cm. Udstillingsmodel
Varunr: 6289035
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
19:09
SEK 452
SEK 1 205
Varunr: 6289036
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
19:17
SEK 452
SEK 1 205
TAF Studio for Muuto. 70/70 Spisebord
TAF Studio for Muuto. 70/70 Spisebord, Bordplade af krydsfiner med laminat, medeformet ben af pulverlakeret metal. H. 73,5 L. 255 B. 108 cm. Udstillingsmodel, skade samt nogle mærker på bordplade.
Varunr: 6328298
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
19:51
SEK 1 506
SEK 3 013
Varunr: 6325905
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
20:21
SEK 1 506
SEK 3 013
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table. Bund produceret af pulverlakeret trykstøbt aluminium. Bordplade i MDF med sort nanolaminat. Mål: Ø 41, H 41. Udstillingsmodel. Fremstår med spor efter opbevaring.
Varunr: 6258507
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
21:04
SEK 452
SEK 1 205
Varunr: 6247101
Showroom: DK, Roskilde

03-02-2023
21:25
SEK 2 410
SEK 1 506
SEK 3 013
Anderssen & Voll for Muuto. Modul, model 'Connect' 2-pers. sofa (2)
Anderssen & Voll for Muuto. Modul, model 'Connect' 2-pers. sofa, betrukket med 'Vancouver 13'. L. 205 cm. H. 72 cm. D. 92 cm. SH. 37 cm. Fremstår i original emballage. (2)
Varunr: 6279668
Showroom: DK, Herlev

04-02-2023
09:01
SEK 13 324
SEK 10 544
SEK 18 076
David Geckeler for Muuto. Fire stole model 'The Nerd Bar Stool' Sand Yellow (4)
David Geckeler for Muuto.Fire stole model 'The Nerd Stool' Sand Yellow i formspændt lakeret træ. Mål: H. 79, Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller. (4)
Varunr: 6330326
Showroom: DK, Herlev

04-02-2023
09:43
SEK 6 545
SEK 5 122
SEK 10 544
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole (6)
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole, skal af plast, ben af pulverlakeret stål, farve grey. H. 78, Sh. 44 cm. Udstillingsmodeller i original ubrudt emballage. Modelfoto. (6)
Varunr: 6196870
Showroom: DK, Herlev

04-02-2023
10:15
SEK 5 792
SEK 4 519
SEK 9 038