Utropspris
12345...7»   Varor pr. sida   182 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, Dark red. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Varunr: 6207588

SEK 5 681 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
11:00
SEK 2 840
Iskos-Berlin, for Muuto. 'Fiber side chair', (2)
Iskos-Berlin, for Muuto. 'Fiber side chair', spisebordsstole. Sæde af af egetræsfiner på ben af stål H. 81, Sh. 46 cm. Fremstår med ridser på stel, ene stol med plet på sæde og mindre afslag/mærker på kant. (2)

Varunr: 6227264

SEK 2 840 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
11:03
SEK 852

Varunr: 6207587

11:16
SEK 2 840
Mika Tolvanen for Muuto 'Visu chair', sand.
Mika Tolvanen for Muuto, 'Visu Chair' i lakeret asketræs finer. H. 78,5 cm. SH. 46 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6110809

SEK 1 420 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
12:06
SEK 426
Anderssen & Voll for Muuto. Outline Highback Work Sofa.
Anderssen & Voll for Muuto. Outline Highback Work Sofa. Betrukket med lyst møbelstof samt sortlakerede ben af metal. Mål. H. 115 B. 111 D. 78 Sh. 40 cm. Udstillingsmodel. i original emballage. modelfoto.

Varunr: 6246861

SEK 25 562 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
12:59
SEK 8 521
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large betrukket med Remix 933. Ø. 82, H. 42 . cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6212687

SEK 4 260 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
13:25
SEK 710
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole (6)
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole, skal af plast, ben af pulverlakeret stål, farve grey. H. 78, Sh. 44 cm. Udstillingsmodeller i original ubrudt emballage. Modelfoto. (6)

Varunr: 6196874

SEK 8 521 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
13:33
SEK 6 533
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair'
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair' Stel af lakeret egetræ, skal af fiberkomposit. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6173613

13:55
SEK 1 420
Iskos-Berlin. Muuto, tre armstole model 'Fiber Armchair' (3)
Iskos-Berlin Muuto, tre armstole model 'Fiber Armchair' Stel af hvidt pulverlakeret metal, sæde af fiber-komposit skål i hvid. H. 77, B. 54.5, D. 56, SH. 46 cm. Udstillingsmodel i originalemballage. Modelfoto (3)

Varunr: 6196948

14:12
SEK 2 840
Mika Tolvanen for Muuto. Base Table, Cirkulært spisebord
Mika Tolvanen for Muuto. Base Table, Cirkulært spisebord. Bordplade af egefiner, sortlakeret aluminumsstel. H. 73 Ø 90 cm. Udstillingsmodel. i original emballage.

Varunr: 6197293

14:25
SEK 2 840
The 70/70 /Taf studioTable. Spisebord, laminat
The 70/70 /Taf studioTable produceret for Muuto. Spisebord, Bordplade af krydsfiner med gråt laminat, pulverlakeret medeformet ben af gråt metal. H. 73,5 L. 170 B. 85 cm. Udstillingsmodel, bordplade buer fremstår med enkelte mærker og ridser.

Varunr: 6071161

14:42
SEK 1 420
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord.
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Tan Rose. Mål. H. 46 Ø. 45 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6251526

SEK 2 130 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2022
15:13
SEK 1 704
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Light Blue. Mål. H. 46 Ø. 45 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6251529

15:16
SEK 1 704
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Sort
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Sort. Mål. H. 46 Ø. 45 cm. Udstillingsmodel. Spor efter opbevaring. Modelfoto.

Varunr: 6251543

15:25
SEK 1 704
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Extra Large
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Sort. Mål. H. 36 Ø. 95 cm. Udstillingsmodel. Spor efter opbevaring. Modelfoto.

Varunr: 6251552

SEK 4 260 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2022
15:28
SEK 2 840
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Large
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Eg. Mål. H. 36 Ø. 72 cm. Udstillingsmodel. Spor efter opbevaring. Modelfoto.

Varunr: 6251573

SEK 3 692 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2022
15:40
SEK 2 414
Iskos-Berlin for Muuto. Fem armstole model Fiber armchair. (5)
Iskos-Berlin for Muuto. Fem armstole model Fiber armchair med sæde af formstøbt sort polyester, ben af Stained Dark Brown wood. H. 77 cm. Sh. 45 cm. B. 55 cm. Udstillingsmodeller, fremstår i original emballage. Modelfoto. (5)

Varunr: 6245911

SEK 11 361 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
16:01
SEK 7 101

Varunr: 6197300

16:04
SEK 2 840
Mika Tolvanen for Muuto. Base Table, Cirkulært spisebord. Bordplade af egefiner, sortlakeret aluminumsstel. H. 73 Ø 90 cm. Udstillingsmodel. i original emballage. Skruer medfølger ikke.

Varunr: 6197301

16:05
SEK 2 130
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair'. Stel af lakeret metal, polstret sæde, skal af fiberkomposit. Farve: Grey. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel.

Varunr: 6202220

SEK 2 130 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
16:16
SEK 1 420
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large betrukket med Fjord 442 fra Kvadrat. Ø.80. Udstillingsmodel.

Varunr: 6202257

16:17
SEK 3 408
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. Tre pers. sofa
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. Tre pers. sofa betrukket med gråt møbelstof, ben af forkromet stål. Fremstillet hos Muuto. H. 80, B. 200, D. 70, Sh. 43 cm. Udstillingsmodel med brugsspor

Varunr: 6202282

16:18
SEK 8 521
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Eg. Mål. H. 36 Ø. 95 cm. Udstillingsmodel. Spor efter opbevaring. Modelfoto.

Varunr: 6251557

16:30
SEK 2 840
Cecilie Manz for Muuto. Workshop sofabord.
Cecilie Manz for Muuto. Workshop sofabord udført af massivt og fineret sortlaseret egetræ. Udstillingsmodel. Mål. 86x86x38 cm. Modelfoto.

Varunr: 6251620

16:38
SEK 2 840
Iskos-Berlin for Muuto. Seks stole model 'Fiber Armchair' Swivel (6)
Iskos-Berlin for Muuto. Seks stole model 'Fiber Armchair' Swivel. Betrukket med sort læder. Fir-pas fod i hvid pulverlakeret stål, med drejefunktion. H. 77 cm, B. 54,5 cm, Sh. 46 cm.

Varunr: 6245868

SEK 12 781 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2022
16:41
SEK 8 805
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge Chair
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge Chair. Betrukket med møbelstof samt stel af metal. Fremstår i original emballage. Modelfoto. Mål. 74,4 Sh. 38 cm. Vejledende udsalgspris 7.095 dkk.

Varunr: 6247095

SEK 2 840 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2022
16:46
SEK 1 420
Cecilie Manz for Muuto. Workshop sofabord - Eg
Cecilie Manz for Muuto. Workshop sofabord udført af massivt og fineret egetræ. Udstillingsmodel med spor efter opbevaring. Mål. 86x86x38 cm. Modelfoto.

Varunr: 6251626

16:46
SEK 2 840
Cecilie Manz for Muuto. Workshop sofabord udført af massivt og fineret egetræ. Udstillingsmodel. Mål. 120x38x43 cm. Modelfoto.

Varunr: 6251627

SEK 2 272 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2022
16:48
SEK 1 420
Thomas Bentzen for Muuto, Around sidebord. Udført af massivt og fineret træ. Farve: Light Blue. Mål. H. 46 Ø. 45 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto.

Varunr: 6251629

16:50
SEK 1 704
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole
Iskos-Berlin for Muuto. Model Fiber Side Chair. Seks stole, polstret med gråt stof, ben af pulverlakeret stål. H. 78, Sh. 44 cm. (6)

Varunr: 6245846

17:02
SEK 5 681
12345...7»