Utropspris
12345...349»   Varor pr. sida   10452 resultat Lista Galleri
Köp nu
Nästa bud
Bronzeskulptur, Mazeman
Bronzeskulptur, Mazeman efter Dali i patineret bronze. Præget. 'Dali' i bronzen. Af nyere dato. H. 28 cm.
Varunr: 6327071
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
SEK 2 862
SEK 5 724
Barstole i industrielt design (3)
Barstole i industrielt design med højdejustérbart stel i kraftig kæde samt sæde i genbrugstræ. Min/Max højde 74/96 cm. Modelfoto. (3)
Varunr: 6175794
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
SEK 1 808
SEK 3 615
Surealistisk Bronzeskulptur
Surealistisk skulptur efter Dali udført i grønpatineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. H. 30 cm. Præget. 'Dali' i bronzen. Af nyere dato.
Varunr: 6313406
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
SEK 2 561
SEK 5 122
Moderne Kelim, Indien. 240x160 cm
Varunr: 6260873
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
SEK 753
SEK 1 808
Ring med ravindsats, 14 kt. guld, str. 50
Ring udført i 14 kt guld, prydet med cabochonsleben ravindsats. Ringstr. 15,75 mm. = Str. 50. Vægt ca. 10 gram. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6270913
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
SEK 8 134
SEK 10 243
Norm Architects for Menu. Spejl - Model Norm Wall Mirror.
Norm Architects for Menu. Spejl - Model Norm Wall Mirror. Mål. H50 x W70 x D3,5 cm. Pulverlakeret metal med spejl glas. Farve: Sort. I original emballage. Modelfoto. Vejledende udslagspris: 2.750 dkk
Varunr: 6309863
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:01
SEK 1 808
SEK 2 561
Ring med cabochonsleben månesten af 8 kt. guld, str. 60
Ring udført i 8 kt. guld. prydet med en cabochonsleben månesten. Ringstr. 60. Vægt ca. 1.7 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6275637
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:01
SEK 979
SEK 1 506
Norm Architects for Menu. Cafebord model Harbour
Norm Architects for Menu. Cafebord model Harbour. Bordplade med Linoleum. Stel af sort Pulverlakeret stål. Mål: Ø. 60 H. 124 cm. Udstillingsmodel, fremstår usamlet. skruer til samling medfølger. Fremstår med ridser, mærker mm.
Varunr: 6338945
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:02
SEK 527
SEK 1 506
Loose brilliant cut diamond 0.82ct
Loose brilliant cut diamond 0.82ct Colour: (I) Top Crystal Clarity: VS2 Ideal cut Accompanied by a IGI certificate
Varunr: 6337583
Showroom: BE, Antwerpen

07-02-2023
20:02
SEK 35 911
SEK 65 089
Børge Mogensen for FDB. Stol - Model J18 - Hvid
Børge Mogensen for FDB. Stol - Model J18 - Hvid Udført af bemalet bøgetræ. Mål. 54,7 x 53,6 x 51,6 cm. Sh. 45 cm. Udstillingsmodel, fremstår med revne i sæde.
Varunr: 6336069
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:02
SEK 678
SEK 1 506
Ring med cubic zirkonia, 8 kt. guld, str. 60
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 60. Vægt ca. 1,5 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6316005
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:02
SEK 904
SEK 1 506
Bronzeskulptur, vikingekriger til hest
Bronzeskulptur, Vikingkriger til hest i patineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Sign. "Kamiko" i bronzen. Af nyere dato. ca. B. 50 cm. H. 49 cm.
Varunr: 6313405
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:03
SEK 6 628
SEK 13 256
Norm Architects for Menu. Bord - model Harbour
Norm Architects for Menu. Bord - model Harbour. Bordplade med Linoleum. Stel af sort Pulverlakeret stål. Mål: Ø. 60 H. 74 cm. Udstillingsmodel, fremstår usamlet. Skruer til samling medfølger. Fremstår med ridser, mærker mm
Varunr: 6338948
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:03
SEK 527
SEK 1 506
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Mini Chair.
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Mini Chair. Stel af pulverlakeret metal. Betrukket med Vidar 3 col. 323 møbelstof. Mål: H. 78 B. 64 D. 65 Sh. 46 cm. Udstillingsmodel.
Varunr: 6333211
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:03
SEK 2 260
SEK 3 615
12345...349»