Utropspris
12345...394»   Varor pr. sida   11805 resultat Lista Galleri
Norm Architects for Menu. Spejl - Model Norm Wall Mirror.
Norm Architects for Menu. Spejl - Model Norm Wall Mirror. Mål. H50 x W70 x D3,5 cm. Pulverlakeret metal med spejl glas. Farve: Sort. I original emballage. Modelfoto. Vejledende udslagspris: 2.750 dkk
Varunr: 6309863
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:01
SEK 1 808
SEK 2 561
Ring med cabochonsleben månesten af 8 kt. guld, str. 60
Ring udført i 8 kt. guld. prydet med en cabochonsleben månesten. Ringstr. 60. Vægt ca. 1.7 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6275637
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:01
SEK 979
SEK 1 506
Norm Architects for Menu. Cafebord model Harbour
Norm Architects for Menu. Cafebord model Harbour. Bordplade med Linoleum. Stel af sort Pulverlakeret stål. Mål: Ø. 60 H. 124 cm. Udstillingsmodel, fremstår usamlet. skruer til samling medfølger. Fremstår med ridser, mærker mm.
Varunr: 6338945
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:02
SEK 527
SEK 1 506
Loose brilliant cut diamond 0.82ct
Loose brilliant cut diamond 0.82ct Colour: (I) Top Crystal Clarity: VS2 Ideal cut Accompanied by a IGI certificate
Varunr: 6337583
Showroom: BE, Antwerpen

07-02-2023
20:02
SEK 35 911
SEK 65 089
Børge Mogensen for FDB. Stol - Model J18 - Hvid
Børge Mogensen for FDB. Stol - Model J18 - Hvid Udført af bemalet bøgetræ. Mål. 54,7 x 53,6 x 51,6 cm. Sh. 45 cm. Udstillingsmodel, fremstår med revne i sæde.
Varunr: 6336069
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:02
SEK 678
SEK 1 506
Ring med cubic zirkonia, 8 kt. guld, str. 60
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 60. Vægt ca. 1,5 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6316005
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:02
SEK 904
SEK 1 506
Norm Architects for Menu. Bord - model Harbour
Norm Architects for Menu. Bord - model Harbour. Bordplade med Linoleum. Stel af sort Pulverlakeret stål. Mål: Ø. 60 H. 74 cm. Udstillingsmodel, fremstår usamlet. Skruer til samling medfølger. Fremstår med ridser, mærker mm
Varunr: 6338948
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:03
SEK 527
SEK 1 506
Bronzeskulptur, vikingekriger til hest
Bronzeskulptur, Vikingkriger til hest i patineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Sign. "Kamiko" i bronzen. Af nyere dato. ca. B. 50 cm. H. 49 cm.
Varunr: 6313405
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:03
SEK 6 628
SEK 13 256
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Mini Chair.
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Mini Chair. Stel af pulverlakeret metal. Betrukket med Vidar 3 col. 323 møbelstof. Mål: H. 78 B. 64 D. 65 Sh. 46 cm. Udstillingsmodel.
Varunr: 6333211
Showroom: DK, Roskilde

07-02-2023
20:03
SEK 2 260
SEK 3 615
Ring af 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld, moderne design. Ringstr. 54. Vægt ca. 1.4 gram. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning.
Varunr: 6337738
Showroom: DK, Odense

07-02-2023
20:03
SEK 904
SEK 1 506
12345...394»