Utropspris
   Varor pr. sida   12 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Loungechair, Menu Spaces, Model Afteroom 'Nubuck'
Loungechair, fra Menu Spaces, model Afteroom 'Nubuck'. Stel af pulverlakeret stål, sæde og ryg af kerne læder. H. 75 B. 80 D. 70 cm. Fremstår i original emballage NB! modelfoto

Varunr: 6045031

SEK 8 239 DK, Herlev, Dynamovej 17-09-2021
14:37
SEK 2 746
Carlsberg ølkasse - pap
Carlsberg ølkasse af pap til 24 øl stemplet 1956. 24x29x44. Brugsspor.

Varunr: 6080326
SEK 1 099 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 17-09-2021
15:00
SEK 412
Emaljeskilte / reklameskilte Park, Cecil og Carlsberg (3)
Emaljeskilte / reklameskilte med Park, m. 20 x 40 cm. Carlsberg fadøl, m. 19 x 41 cm. Bemalet Cecil skilt, Ø: 22,5 cm. Fremstår med brugsspor. (3)

Varunr: 6081874
SEK 2 472 DK, Aalborg, Nibevej 18-09-2021
18:20
SEK 2 060
Hans Richard von Volkmann. Sommerlandskab med valmuer
Hans Richard von Volkmann (1860-1927). Sommerlandskab med valmuer, litografi, trykt signatur. Rammemål 78 x 108 cm.

Varunr: 6080151
SEK 1 373 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 18-09-2021
19:40
SEK 412
Loungechair, fra Menu Spaces, model Afteroom 'Nubuck'.

Varunr: 6002934

SEK 8 239 DK, Herlev, Dynamovej 19-09-2021
09:44
SEK 4 119
Stort persisk spisestue tæppe 293 x 288 cm
Stort persisk spisestue tæppe uld på bomuld 293 x 288 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte småpletter og en mindre reparation.

Varunr: 6075482
SEK 5 493 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-09-2021
18:52
SEK 2 746
Royal Copenhagen. Vase 'Rund sommerfugl', nr. 899
Royal Copenhagen 'Rund sommerfugl'. Vase af porcelæn dekoreret i let relief med sommerfugle, nr. 899. 1. sort. H. 23 cm.

Varunr: 6084787
SEK 2 060 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-09-2021
19:37
SEK 1 648
Matchbox Series / Lesney. Samling biler m.m. - nogle i æske (20)
Matchbox Series / Lesney. Samling biler m.m. - nogle i æske, bl.a. Ford Mustang nr. 8 i æske, Opel Diplomat nr. 36 i æske, Ford Corsair m/ båd nr. 45 i æske, Ford Zephyr nr. 33 i æske, gul Vauxhall Victor nr. 38 i æske, Fiat 1500 nr. 56 i æske, MG 1100 nr. 64 i æske, Studebaker Lark nr. 42 i ...

Varunr: 6067936
SEK 1 373 DK, Odense, Kratholmvej 19-09-2021
19:41
SEK 2 197
Samling diverse ure reservedele samt nogle urmagerværktøj (10)
Samling diverse ure reservedele samt nogle urmagerværktøj, i 10 forskellige kasser. Ej efterset, brugsspor mm. (10)

Varunr: 6084445
SEK 2 746 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-09-2021
20:31
SEK 1 304

Varunr: 6002933

SEK 13 732 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2021
10:55
SEK 6 866
Ole Wanscher. 'Rungstedlund' spisestue af mahogni (10)
Ole Wanscher. Rungstedlund spisestue af fineret og massivt mahogni, bestående af: skænk, H. 83 L. 180 D. 48 cm. To låger med defekte låse. Nøgler medfølge. Spisebord med udtræk, H. 73 L. 145 B. 106 cm, hertil to tillægsplader á 65 cm. 6 stole polstret med hestehår heraf 2 med armlæn, sædehøjde ...

Varunr: 6086006
SEK 5 493 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2021
20:18
SEK 2 746
Holger Drachmann. 'Sommereftermiddag ved London Bridge'. Olie på lærred
Holger Drachmann (1846-1908). 'Sommereftermiddag ved London Bridge'. Olie på lærred. Sign. Holger Drachmann 1874. 61 x 94 cm. (78 x 111 cm.)

Varunr: 6082364
SEK 63 165 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23-09-2021
20:45
SEK 48 060