Utropspris
123»   Varor pr. sida   86 resultat Lista Galleri
Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler (2)
Peter J. Lassen for Montana. To moduler af lakeret MDF med reolindretning. Hvert modul H 104, 82 x 39 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser og mærker (2)
Varunr: 6298466
Showroom: DK, Roskilde

06-12-2022
19:36
SEK 1 966
SEK 1 462
SEK 2 923
Peter J. Lassen. Montana ENTRE modul, D. 20 cm
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana ENTRE modul, model 4229. Modulet er med klap låge, bag hvilke opbevaringsmulighed til sko. Produceret i 12 mm MDF der er lakeret med vandbaseret lak farve 139 Oregano. Modulet er monteret med ophængslister, vægbeslag medfølger. Skruer m.m. medfølger ikke. H....
Varunr: 6310444
Showroom: DK, Aalborg

07-12-2022
19:10
SEK 658
SEK 1 754
Peter J. Lassen, Montana modul, model 6161, D. 38 cm
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana module, model 6161, der er med PUSH låge bag hvilke hylder med to åbne rum.. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret i vandbaseret lak farve 04 Anthracite. H. 35,4 cm. x B. 35,4 cm. x D. 38 cm. Ophæng medfølger. Fremstår med lette brugsspor Samt ridse ved ...
Varunr: 6310466
Showroom: DK, Aalborg

07-12-2022
19:40
SEK 512
SEK 1 754
123»