Utropspris
   Varor pr. sida   9 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Håndlavet pendel / gulvlampe af kobber, 'Copper Antique' 45 cm
Håndlavet multifunktionel pendel/gulvlampe med skærm af hammerslået mørkpatineret kobber 'Copper Antique'. Lampen kan benyttes som pendel eller som gulvlampe, en sokkel af sort plast medfølger. Ø. 45 cm. Fremstår med i lettere brugsspor og i emballage.

Varunr: 5694087
SEK 4 364 DK, Herlev, Dynamovej 18-06-2021
11:08
SEK 886
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel hvid.
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel. Højde: 29 cm. Ø: 39 cm. Original emballage. Modelfoto.

Varunr: 5757766

SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 18-06-2021
12:07
SEK 409
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel, Black
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel. Black. Højde: 29 cm. Ø: 39 cm. Fremstår i original emballage. Modelfotos.

Varunr: 5848287

SEK 2 046 DK, Herlev, Dynamovej 18-06-2021
13:51
SEK 409
Bordlampe, Menu spaces, model Peek 'sort'

Varunr: 5744614

14:15
SEK 409
Par 'Manhattan' pendler, med kugletop. sort (2)
Par "Manhattan" pendler, med kugletop, sorte. H. 35 cm. Ø. 25 cm. Fremstår i original emballage. Emballage str.: 28 x 29 x 40 cm. (2)

Varunr: 5643516

SEK 2 182 DK, Herlev, Dynamovej 18-06-2021
20:43
SEK 546
Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White
Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White - af tre lag hvid laserskåret akryl, ophæng af naturanodiseret aluminium, monteret med blindskærm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 60 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Varunr: 5881186
SEK 9 274 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21-06-2021
15:53
SEK 546
Leola. Tofarvet bordlampe i forkromet metal fra 70'erne
Leola. Tofarvet bordlampe i forkromet metal fra 70'erne. H. 46 cm. Fremstillet af Leola, Tyskland. Uden skærm. Fremstår med lette brugsspor

Varunr: 5871290
SEK 5 455 DK, Vejle, Dandyvej 21-06-2021
21:12
SEK 477
Muuto, Ambit Pendellampe
Muuto, Ambit Pendellampe Udført i malet aluminium Ø. 25 H. 14,5 cm. Original ubrudt emballage-

Varunr: 5780196

SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:35
SEK 409
Catellani & Smith. 'Postkrisi' kolossal loftslampe, unika
Catellani & Smith. 'Postkrisi' kolossal domeformet loftslampe af glasfiber med trævlet kant, indvendigt belagt med bladsølv og udvendigt lakeret i mat hvid. Unika, fremstillet i 2015. H. 95 cm, Ø 190 cm. 'Postkrisi' er håndlavet og specialfremstillet til designmessen 'Salone del mobile ...

Varunr: 5698017
SEK 40 913 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
12:31
SEK 20 456