Utropspris
   Varor pr. sida   4 resultat Lista Galleri
Arne Jacobsen. Munkegaards barstole, model 'Myggen' (4)
Arne Jacobsen. Munkegaards barstole, model 'Myggen' af formspændt blåbejdset finér, med stel af forkromet stål. SH 77 cm. Fremstillet hos Howe, Odense. Udstillingsmodeller, fremstår uden brugsspor, dog kan der være enkle håndteringsmærker. Modelfoto. Vejl. udsalgspris 4950,- pr. stk.
Varunr: 5923277
Showroom: DK, Odense

09-12-2022
19:10
SEK 10 013
SEK 7 601
SEK 16 810