Utropspris
   Varor pr. sida   2 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Advanced Elements FireFly, oppustelig kajak.
Advanced Elements FireFly model AE1020-Y, oppustelig kajak samt fodpumpe model AE5001. Max vægt. 113 kg. Original emballage. Vejl. udsalgspris samlet 1.820 DKK.

Varunr: 5893113

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 05-08-2021
14:48
SEK 480
Yamaha bådmotor - nr. 260
Yamaha, bådmotor fourstroke 20 hk. på motorvogn. Årgang ukendt. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange ...

Varunr: 6063532
SEK 12 346 DK, Odense, Kratholmvej 06-08-2021
20:35
SEK 7 957