Utropspris
   Varor pr. sida   6 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Håndvask af Glas
Rund glasvask af matteret glas. Ø. 42 H. 11 cm. Fremstår i emballage.

Varunr: 5676633

SEK 1 112 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-08-2020
20:25
SEK 417
Dansk snedkermester. Håndbygget cirkulært badekar af teak
Dansk snedkermester. Håndbygget specielt fremstillet cirkulært badekar sammensat af koniskformet stave af massivt teaktræs art, monteret med blandingsbatteri. H. 59 Ø 143 cm. Med brugsspor/mærker. Anslået vægt 100-150kg. OBS! køber står selv for håndtering ved udlevering.

Varunr: 5674296
SEK 20 859 DK, Helsingør, Støberivej 12-08-2020
20:31
SEK 1 947
Stor gl. marmor håndvask med armatur ca.1900
Stor gl. håndvask af porcelæn monteret i en plade af hvidgrå marmor med profileringer og det originale armatur. Ifgl. rekvirent stammer det fra Ålholm slot på Lolland. Plademål h.3 x 100 x d.66,5 cm. Ca.1900. Aldersrelateret stand med brugsspor, revne i pladens forkant, Lauritz.com indestår ikke ...

Varunr: 5708669
SEK 3 337 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 13-08-2020
19:17
SEK 417
Håndvask af Glas

Varunr: 5674513

SEK 1 112 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2020
20:35
SEK 417
Fritstående badekar, model 'Riova'
Fritstående badekar, model 'Riova' i hvid farveægte sanitetsakryl. Ovalt med indbygget overløb, push-open bundventil samt vandlås. L. 170 cm. B. 80 cm. H. 58 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på siden.

Varunr: 5736846
SEK 4 172 DK, Herlev, Dynamovej 14-08-2020
18:50
SEK 556
Væghængt glasvask
Væghængt badeværelsesmiljø med rund glasvask af matteret glas, glas hylde samt holdere til håndklæder, H. 27 D. 52 B. 40 cm. Fremstår i original emballage.

Varunr: 5738401

SEK 1 112 DK, Roskilde, Store Hedevej 16-08-2020
20:35
SEK 417