Utropspris
   Varor pr. sida   17 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol. Model Freja (2)
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (2) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 dkk. ...

Varunr: 6178899

SEK 2 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
19:23
SEK 705
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt to stole. Model Freja (3)
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt to stole udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (3) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 ...

Varunr: 6222869

SEK 4 228 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
19:41
SEK 987

Varunr: 6219894

19:51
SEK 705

Varunr: 6178887

20:30
SEK 987

Varunr: 6178884

20:33
SEK 1 057

Varunr: 6178883

20:41
SEK 987
Nomi Highchair, barnestol
Nomi Highchair. Af sort plast og træ. H. 82 cm. B. 36 cm. Uden bøjle. Fremstillet hos Evomove. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varunr: 6229976
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
19:52
SEK 423
Hiccups Design. Bord, bænk, stol samt skammel. Model Njord (4)
Hiccups Design. Bord, bænk, stol samt skammel udført af Valnød og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Bænk 48x50x27 Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 Bord 50x75x60 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller (4) Vejl. udsalgspris 4.980 dkk.

Varunr: 6181278

SEK 5 074 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
18:12
SEK 1 409

Varunr: 6178881

SEK 4 228 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
19:16
SEK 987

Varunr: 6178907

SEK 2 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:08
SEK 705

Varunr: 6178906

20:10
SEK 705

Varunr: 6178905

20:12
SEK 705

Varunr: 6178904

20:13
SEK 705
Hiccups Design. Stol samt skammel. Model Njord (2)
Hiccups Design. Stol samt skammel udført af Egetræ og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (2) Vejl. udsalgspris 1.690 dkk. Modelfoto.

Varunr: 6178049
SEK 1 409 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:16
SEK 705

Varunr: 6178050
20:19
SEK 705
Hiccups Design. Bænk, stol samt skammel. Model Njord (3)
Hiccups Design. Bænk, stol samt skammel udført af Valnød og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Bænk 48x50x27 Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (3) Vejl. udsalgspris 2.980 dkk. Modelfoto.

Varunr: 6178056

SEK 1 973 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:20
SEK 987

Varunr: 6178886

20:24
SEK 987