Utropspris
   Varor pr. sida   2 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Legetelt, Wigwam / Tipi af bomuld
Tipi legetelt Wigwam. Størrelse: 130cm bred, 130cm dyb og 180cm høj. Bunden er af bomuld. Materiale: bomuld og metalstænger. Farve: natur

Varunr: 5840552

SEK 1 632 DK, Aalborg, Nibevej 30-07-2021
18:46
SEK 408
Par Orange børnestole (2)
To barnestole af orange plast. Design af Luigi Colani for Topsy. Sædehøjde 29 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og savmærke i en stol.

Varunr: 6023764
SEK 2 040 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2021
10:18
SEK 408