Utropspris
   Varor pr. sida   2 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Par Orange børnestole (2)
To barnestole af orange plast. Design af Luigi Colani for Topsy. Sædehøjde 29 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og savmærke i en stol.

Varunr: 6023764
SEK 2 046 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
20:33
SEK 409
Legetelt, Wigwam / Tipi af bomuld
Tipi legetelt Wigwam. Størrelse: 130cm bred, 130cm dyb og 180cm høj. Bunden er af bomuld. Materiale: bomuld og metalstænger. Farve: natur

Varunr: 5840552

SEK 1 637 DK, Aalborg, Nibevej 26-06-2021
18:09
SEK 409