Utropspris
   Varor pr. sida   21 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Pioneer anlæg til bil, ubrugt
Pioneer anlæg til bil bestående af: 4 højttalere. 1 navigate der passer passat, og æske med brugsvejledning og ledningsnet. (TS-E170Ci, TS-W310, TS-A6923I, TS-WX110A, Avic-F250 Navigate) I org. emballage.

Varunr: 5699737
SEK 5 006 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15-08-2020
15:50
SEK 1 043
Dele til Ford Mustang, rat, frontgitter, baglygter, sidelygter (6)
Dele til Ford Mustang, rat, frontgitter, baglygter, sidelygter. Rat mangler kapsel.Tilhører Ford Mustang model 2005 - 2015. Stedvise små brugs- og håndteringsspor. (6)

Varunr: 5724098
SEK 5 006 DK, Odense, Kratholmvej 15-08-2020
17:03
SEK 556
Stroco oliefyr til båd, 25000 Kcal
Stroco oliefyr til båd, 25000 Kcal. Type 3001. 24 v. Årg. 1987. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5707111
SEK 2 086 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16-08-2020
15:23
SEK 487
Vespa scooter, Super 150 ccm. årg. 1978
Vespa Super 150 ccm. årg. 1978. Fremstår med brugsspor samt uden dansk registrering. Udenlandske registreingspapirer (Bali) medfølger. Der kræves kørekort til motorcykel for kørsel med denne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 5731359
SEK 20 859 DK, Esbjerg, Oddesundvej 16-08-2020
19:36
SEK 8 344
PGO Ligero 50 ccm. Knallert/Scooter årgang 2014
PGO Ligero 50 ccm. Knallert/Scooter Årgang: 2014. Farve: Sort Model: New Ligero. Motortype: 2-takt, 49cc, luftkølet. El-Starter. Sædehøjde: 780 mm. Tørvægt: 80 kg Tankindhold: 5,5 l. Bremser For: Skive. Bremser Bag: Tromle. Dæk For: 90/90-10 Dæk Bag: 90/90-10 Lys: Halogen. Har kørt ...

Varunr: 5726819
SEK 5 562 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2020
19:56
SEK 3 616
MZ 150ccm motorcykel uden papirer.
MZ 150ccm motorcykel uden papirer. Delvis renoveret. Fremstår med fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 5739990
SEK 8 344 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
18:10
SEK 3 337
Sparta Hollandsk knallert.
Sparta Hollandsk knallert ca.1970. Grøn og hvidlakeret. Enkelte fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5740010
18:15
SEK 3 894
Mobylette, retro knallert, 1960'erne
Mobylette, retro knallert fra 1960'erne. Fremstår med kraftige brugsspor, rust, defekte dele. Skal restaureres.

Varunr: 5740012
SEK 4 172 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
19:15
SEK 1 321
Jawa knallert fra Tjekkoslovakiet
Jawa knallert , fremstillet i Tjekkoslovakiet. H. 110. L. 165 cm. Fremstår med brugsslitage, buler, lakafskalninger, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5740013
SEK 3 337 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
20:16
SEK 1 252
Honda CMX250C motorcykel med papir, uden nøgle.
Honda CMX250C med papir uden nummerplade. Manglende nøgle. Registreret første gang 31/12 87. Delvis restaureret, alm. brugsspor, fejl og mangler. Registreringsattest medfølger.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5739999
SEK 11 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
21:00
SEK 2 642
Knallert Motobecane
Knallert Motobecane. Fremstår med kraftige brugsspor. Renoveringsprojekt.

Varunr: 5740002
SEK 3 894 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
21:16
SEK 1 391
Jawa 350 Blue Style. m. nøgle uden papir fra Tjekkoslovakiet
Jawa 350 Blue Style. Med nøgle men uden papirer fra Tjekkoslovakiet. Fremstår med fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5739986
SEK 5 562 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
21:55
SEK 1 112
Beige Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1978. Fremstillet på licens fra Vespa. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken ...

Varunr: 5656791
SEK 34 765 DK, Herlev, Dynamovej 18-08-2020
13:06
SEK 3 337
Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1973. Fremstillet på licens fra Vespa. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken ...

Varunr: 5655855
13:06
SEK 4 450
Zündapp Bella R154 motorscooter
Zündapp motorscooter model Bella R154 med stelnummer R34408. Dansk registreringsattest. Registreret første gang 1958. Vægt. 137kg. Drivkraft. Benzin (el-start). Fremstår med brugsspor dog med nyere lakering. Virker ifølge rekvirent.

Varunr: 5736320
SEK 41 718 DK, Aalborg, Nibevej 18-08-2020
19:07
SEK 20 859
Mercedes Benz, C220 personbil, 2014
Mercedes Benz, C220 personbil, 2014, 199000 km. standardforlygter, alufælge. Fremstår med alm. brugsspor, touchpad virker ikke, Håndtag til kølerklap løst/knækket, kølerklap stram, muligvis med mindre skævhed. Lauritz.com garanterer ikke for bilens stand eller funktioner eller mangler. Den kan...

Varunr: 5739701
SEK 222 497 DK, Odense, Kratholmvej 18-08-2020
20:30
SEK 159 919
Compac, støttebukke til båd (5)
Compac, kraftige støttebukke, model CAX8H til båd, kapacitet på max 8 ton pr. buk. Fremstår med alm. brugsspor. (5)

Varunr: 5737370
SEK 5 562 DK, Odense, Kratholmvej 19-08-2020
19:30
SEK 1 808
Bådhunde galvaniseret jern (2)
Bådhunde, hver op til ca. 1000 kg. af galvaniseret jern med svingbare hjul for nem transport af både. Fremstår med alm. brugsspor. (2)

Varunr: 5737384
SEK 6 953 DK, Odense, Kratholmvej 19-08-2020
20:10
SEK 834
Moto Guzzi, Moto Guzzi 850 Leman lI, motorcykel.
Moto Guzzi, Moto Guzzi 850 Leman ll, 1000 ccm, 82 hk, 1980, 107000 km, m.afgift. larkeret grøn og hvid, monteret med brunt lædersæde Moto Guzzi 850 Leman ll køre og starter som den skal, løbende vedligeholdt af autoriseret moto guzzi mekaniker. Alt dokumentation forlægger. restaureret og gjort...

Varunr: 5743410
SEK 83 436 DK, Helsingør, Støberivej 19-08-2020
20:19
SEK 43 109
Jaguar MK2 1961 3,8L
Jaguar MK2, 1961 modell3,8l 6 sylinder motor. Hvit med rødt interiør. Knock off felge på fine sommer dekk, nye vinter dekk med samme type felge der er pulverlakkert, medfølger. Biler er innpotet fra Sverige i 1994. Første gangs registret i Norge 12,08,94. VIN nr. 1J1915.dekk dim org. 78,00x15. ...

Varunr: 5497301
SEK 388 743 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 20-08-2020
21:02
SEK 199 231
Citroen DS EZ 26.03.1970 special conversion, unique
Citroen DS EZ 26.03.1970 special conversion, unique, hydraulic function. Colour: tin yellow. Ceiling colour: rose grey. Tachometer reading 66449 (the vehicle is still being moved. Further kilometers may be added), TÜV until 06/2021. The vehicle was imported from France. It was then converted ...

Varunr: 5719226
SEK 259 000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 23-08-2020
20:19
SEK 622