Utropspris
12345...6»   Varor pr. sida   158 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
6338, Sco, dame cykel
Sco damecykel med 21 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBL41859M. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6245479
SEK 1 136 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
16:40
SEK 426
6360, Kildemoes, dame cykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK602807D. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6245480
16:42
SEK 426
6868 Batavus El-herrecykel
Batavus El-herrecykel med 7 gear. Batteri og oplader medfølger ikke. Stel str. 54. Rust på beslag. Låst. Stelnummer WTVBA5123459K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252617
16:49
SEK 3 692
Nuciga Sport. El foldecykel.
Nuciga Sport el-foldecykel. Kompakt og minimalistisk design. Batteri er skjult i stellet. 6". Original emballage. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og ...

Varunr: 6219403

SEK 5 681 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
16:50
SEK 4 828
6871 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 8 gear. Rust på beslag. Stel str. 57. Låst. Stelnummer WN18756X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252620
16:51
SEK 710
6872 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Rust på kæde og beslag. Låst. Knækket støtteben. Stel str. 52. Stelnummer WBK226667K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252622
16:52
SEK 710
6873 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med defekte gear og håndbremse. Rust på beslag. Låst. Stel str. 55. Knækket støtteben. Stelnummer WBK263146Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252623
16:52
SEK 426
6880 MBK damecykel
MBK damecykel med 8 gear. Rust på kæde. Stel str. 50. Ulåst. Stelnummer WMB26193N Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252648
16:53
SEK 1 278
6881 Sco herrecykel
Sco herrecykel med 7 gear. Låst. Stel str. 62. Rust på kæde og beslag. Stelnummer WBL19436P Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252652
16:53
SEK 710
6888 Ladcykel
Ladcykel med defekte gear. Rust på stel og beslag. Flade hjul. Stelnummer WJWG100682E. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252667
16:54
SEK 1 136
6890 Winther ladcykel
Winther ladcykel med defekte gear. Kraftig slitage. Defekt sadel. Defekt gear. Stelnummer WAY1133A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252672
16:55
SEK 2 130
6892 Ukendt herrecykel
Ukendt herrecykel med 7 gear. Ulåst. Stel str. 58. Rust på beslag. Stelnummer WSBC607000940I Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252677
16:55
SEK 639
6893 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Låst. Stel str. 51. Stelnummer WBK052730Z. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252678
16:55
SEK 568
6884 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med defekte gear. Defekt sadel. Låst. Stel sr. 47. Rust på beslag og kæde. Stelnummer WBK791157E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252659
16:56
SEK 710
6886 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med7 gear. Ulåst. Stel str. 49. Rust på beslag. Stelnummer WAK35962K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252665
16:56
SEK 1 278
6885 MBK herrecykel
MBK herrecykel med indvendige gear. Ulåst. Rust på beslag. Stel str. 55. Stelnummer WMB73085B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252661
16:57
SEK 781
6891 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med defekte gear. Ulåst. Rust på beslag. Stelstr. 47. Stelnummer WBK181261B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252674
16:57
SEK 497
6877 mbk herrecykel
mbk herrecykel med 8 gear. Ulåst, Rust på kæde og beslag. Stelstr. 58. Stelnummer WMB41471C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252641
16:57
SEK 710
6876 Raleigh herrecykel
Raleigh herrecykel med defekte gear. Ulåst. Stel str. 60. Støtteben knækket. Rust på beslag. Stelnummer WN22474G Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6252638
16:58
SEK 639
Campagnolo retro Racer, sort
Campagnolo retro Racer. Sammensat, opbygget fra bunden af med et slut 80'erne muffe stel. Omlakeret i flere omgange i sort slut finish farve. 20 speed Campagnolo Daytona og continental dæk. Stel str. 58 cm. Stel nr. WAK4960B. Vægt 9,5 Kg. Fremstår totalrenoveret, ubrugt.

Varunr: 6240840
SEK 19 882 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
21:23
SEK 10 793
6501, Mustang, dame cykel
6501, Mustang, dame cykel. 38 cm. stlnr. WDB29530K. Fremstår låst, med brugsspor. Defekte gear. Rust ved kurv. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6237233
SEK 1 136 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
08:49
SEK 497
6656, Centurion, dame cykel
6656, Centurion, dame cykel med syv gear. 53 cm. stlnr. WAK37244Z. Fremstår låst med brugsspor. Rust ved kæde. Slidte håndtag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6242382
09:02
SEK 497
6896 Trek herrecykel
Trek herrecykel med defekt håndbremse og defekte gear. Rust på kæde og beslag. Stel str. 45. Stelnummer WTU251C7041G. Låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253568
15:36
SEK 497
6900 Centurion damecykel
Centurion damecykel med defekte gear og en defekt håndbremse. Rust på kæde og beslag. Stel str. 56. Stelnummer WAK44116U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253559
15:37
SEK 426
6899 Batavus damecykel
Batavus damecykel med defekte gear og håndbremse. Låst. Rust. Stel str. 53. Stelnummer WTVBA7335955D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253566
15:37
SEK 426
6902 ukendt herrecykel
ukendt herrecykel meddefekte gear. Rust på beslag. Låst. Stel str. 56. Stelnummer WN24748B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253574
15:37
SEK 923
6904 Mustang herrecykel
Mustang herrecykel med defekte gear. Låst. Stel str. 56. Stelnummer WDB53393N. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253570
15:38
SEK 781
6897 ukendt damecykel
Ukendt damecykel med 3 gear. Låst. Stel str 53. Stelnummer WMB47841G. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253576
15:38
SEK 497
6901 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Ulåst. Rust på beslag. Stel str. 53. Stelnummer WTVBA0124982E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6253572
15:39
SEK 568
6507, Kildemoes, dame cykel
6507, Kildemoes, dame cykel med syv gear. 53 cm. stlnr. WBK211257C. Fremstår låst, med brugsspor. Slidt sadel. Rust ved hjul og kæde. Løs bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6233602
17:54
SEK 426
12345...6»