Utropspris
12345...7»   Varor pr. sida   198 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
6280 Kildemoes Logic LTC herrecykel, blå
Kildemoes Logic LTC herrecykel, blå. Gear: 8. Stel str.: 55. Stel nr.: WBK223316X. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228589
SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
14:03
SEK 493
6230 Jupiter Luside7 damecykel, sort
Jupiter Luside7 damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK122704Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228828
14:17
SEK 423
6247 Centurion Challenger damecykel, grå
Centurion Challenger damecykel, grå. Gear: 5. Stel str.: 49. Stel nr.: WAK31148D. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228819
14:25
SEK 493
6229 Centurion Basic extreme herrecykel, grå
Centurion Basic extreme herrecykel, grå. Gear: 18. Stel str.: 57. Stel nr.: WAK34477V . Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228588
15:03
SEK 423
6235 Von Backhaus 1768 herrecykel, grå
Von Backhaus 1768 herrecykel, grå. Gear: 7. Stel str.: 55. Stel nr.: WVBA07648E. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228827
15:16
SEK 493
Mustang. Dame El-cykel.
Mustang Electric Dame El-cykel med 7 gear. Stel str. 50 cm. Batteri, nøgle og lader samt pedaler medfølger ikke. Udstillingsmodel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Defekt beslag til bremse.

Varunr: 6231206

SEK 4 228 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
15:25
SEK 4 510
6249 Hey damecykel, sort
Hey damecykel, sort. Gear: 8. Stel str.: 51. Stel nr.: WHEY30498. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228818
15:25
SEK 705
6251 Mustang herrecykel, sort
Mustang herrecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 56. Stel nr.: WDB31137M. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228587
16:03
SEK 564
6236 Focus MTB, hvid
Focus MTB, hvid. Gear: 27. Stel str.: 54. Stel nr.: WBH253141E. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Sadel mangler. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228826
16:16
SEK 916
5998 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB56018H. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, bagagebærer, baghjulsnav og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6231342
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
16:19
SEK 423
6254 SCO Classic damecykel, brun
SCO Classic damecykel, brun. Gear: 7. Stel str.: 52. Stel nr.: WBL61474L. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228816
16:24
SEK 493
6248 Kildemoes Classic damecykel, sølvgrå
Kildemoes Classic damecykel, sølvgrå. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK149365Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228586
17:03
SEK 564
6237 Kildemoes Classic damecykel, grøn
Kildemoes Classic damecykel, grøn. Gear: 7. Stel str.: 47. Stel nr.: WBK597448F. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228825
17:16
SEK 493
6255 Kildemoes City Retro damecykel, sort
Kildemoes City Retro damecykel, sort. Gear: 3. Stel str.: 55. Stel nr.: WBK234555J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228815
17:24
SEK 634
6052, Centurion, dame cykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 48 cm. Stelnr. WAK51514b. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6222900
17:44
SEK 423
6104, Centurion, dame cykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK39391F. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på skruer, kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6223146
17:47
SEK 423
6114, Trek, herre cykel
6114, Trek, herre cykel med otte gear. Strl. 43 cm. Stelnr. WTU248C0943H. Fremstår låst, med brugsspor. Revne i sadel og medtaget håndtag. Rust ved pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6223179
17:50
SEK 423
6145, von Backhaus, dame cykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WVBA05542L. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6223190
17:54
SEK 493
6082, Ebsen, dame cykel
Ebsen damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WIC49006J. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6223073
17:57
SEK 493
6246 Viva Legato herrecykel, blå
Viva Legato herrecykel, blå. Uden gear. Stel str.: 56. Stel nr.: VWI001444J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228585
18:02
SEK 846
Nuciga Sport. El foldecykel, sort
Nuciga Sport el-foldecykel. Kompakt og minimalistisk design. Batteri er skjult i stellet. 6". Udstillingsmodel. Mærker og enkelte ridser. Testet, virker. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges ...

Varunr: 6231191

SEK 5 638 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:05
SEK 4 510
Nuciga Sport el-foldecykel. Kompakt og minimalistisk design. Batteri er skjult i stellet. 6". Original emballage. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og ...

Varunr: 6219429

18:11
SEK 4 228
6238 Everton Nostalgic damecykel, sort
Everton Nostalgic damecykel, sort. Gear: 3. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK095469J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228824
18:16
SEK 493
6256 Kildemoes Street damecykel, sort
Kildemoes Street damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 47. Stel nr.: WBK374730B. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228814
18:24
SEK 493
Micargi Retro Cruiser, model Jetta cruiser cykel med lilla stel
Micargi Retro Cruiser, model Jetta cruiser cykel med lilla stel. Hjulstr. 20" Demomodel, cyklen leveres samlet som på billeder, og man bør efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. da Lauritz.com ikke gemmer disse. Modelfoto, små variationer kan dog forekomme, samt ...

Varunr: 6184113
SEK 2 819 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:00
SEK 1 409
6243 Centurion Basic damecykel, rød
Centurion Basic damecykel, rød. Gear: 7. Stel str.: 56. Stel nr.: WAK34451B. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228584
19:02
SEK 423
Micargi Retro Cruiser, model Pantera Lowrider cykel med hvidt stel
Micargi Retro Cruiser, model Pantera Lowrider cykel med hvidt stel, 7 Shimano gear. Hjulstr. 26" Demomodel, cyklen leveres samlet som på billeder, og man bør efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. da Lauritz.com ikke gemmer disse. Modelfoto, små variationer kan dog...

Varunr: 6184211
SEK 3 383 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:10
SEK 1 973
6240 MBK City Classic damecykel, sølv
MBK City Classic damecykel, sølv. Gear: 7. Stel str.: 50. Stel nr.: WMB46223D. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228823
19:16
SEK 423
Micargi Retro Cruiser, model Hero cruiser cykel med lilla stel
Micargi Retro Cruiser, model Hero cruiser cykel med lilla stel. Hjulstr. 20" Demomodel, cyklen leveres samlet som på billeder, og man bør efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. da Lauritz.com ikke gemmer disse. Modelfoto, små variationer kan dog forekomme, samt ...

Varunr: 6184084
19:20
SEK 1 409
6257 SCO damecykel, sort
SCO damecykel, sort. Gear: 3. Stel str.: 52. Stel nr.: WBL25555P. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228813
19:24
SEK 423
12345...7»