Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Fixiecykel. 6725
Fixiecykel. Fremstår med brugsspor, løs sadel, rust på stel og kæde. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WIC235114J Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5427184
SEK < 1,000 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
11:45:00
SEK 648
MBK, damecykel, 6617
MBK damecykel med 4 gear og stel str. 48. Stel nr. WMB69384S. Fremstår ulåst med defekt lås og rust på kæde samt brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5444972
12:22:00
SEK 576
Damecykel. 6747
Damecykel med tre gear. Fremstår med brugsspor, manglende greb, fladt dæk, knækket støtteben. Stel str. 56 cm. Stel nr. WOD35586M Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5433893
12:45:11
SEK 432
Kildemoes, damecykel, 6721
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på stel, revner i sadel, defekt støtteben. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WBK205514D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5427176
SEK 1 151 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
13:45:00
SEK 432
SCO, damecykel, 6661
SCO damecykel med 7 gear og stel str. 51. Stel nr. WBL3551G. Fremstår låst og med brugsspor på kæde som rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5427106
14:13:00
SEK 432
Nehan, herrecykel, 6545
Nehan herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 54. Stel nr. WW18240A. Fremstår låst med knækkede eger i baghjul, samt almindelig brugsslitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5434922
14:39:00
SEK 432
Centurion, damecykel . 6745
Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear, manglende sadel og støtteben samt fladt dæk. Stel str. 49 cm. Stel nr. WAK98485R Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5433890
14:45:00
SEK 432
Ghost Panamoa x 4 MTB
Ghost Panamoa x 4 MTB med 27 gear og stel str. 55. Stel nr. WCR1055337J. Fremstår ulåst med rust på kæde og tandhjul, samt generelle brugsspor. Løs front skærm medfølger.
Varunr: 5443971
SEK 1 439 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
14:53:00
SEK 504
Centurion, Damecykel. 6523
Centurion. Damecykel. str. 48, 7 gear stelnummer: WAK30257T. Fremstår med brugsslitage og mærker samt defekter ved skærme. Ulåst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5416298
SEK 1 151 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
15:10:00
SEK 432
Winther, Damecykel. 6522
Winther. Damecykel. str. 53, 7 gear stelnummer: AV71132P. Fremstår med brugsslitage og mærker samt rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5416300
15:15:00
SEK 504
Herrecykel. 6713
Herrecykel med 18 gear. Fremstår med brugsspor. Stel str. 61 cm. Stel nr. WBK645679P Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440968
15:26:00
SEK 1 007
Kildemoes, Barnecykel. 6525
Kildemoes. Barnecykel. str. 38, 7 gear stelnummer: WBK432373J. Fremstår med brugsslitage og mærker samt rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5416307
15:35:00
SEK 432
SCO, damecykel. 6751
Damecykel fra SCO. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på narv. Låst. Stel str. 48 cm. Stel nr. WBL133729Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5433898
15:45:00
SEK 432
Centurion, Damecykel. 6530
Centurion. Damecykel. str. 56, ukendt antal gear. stelnummer: WAK48052X. Fremstår med brugsslitage og mærker samt defekter ved gear skift, defekter ved skærme og rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5416317
16:10:00
SEK 432
Centurion, Herrecykel. 6513
Centurion. Herrecykel. str. 57, 7 gear. stelnummer: WAK38540E. Fremstår med brugsslitage og mærker samt aflåst og rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5417418
16:34:00
SEK 432
Centurion, Herrecykel. 6517
Centurion. Herrecykel. str. 58, stelnummer: WAK41930C. Fremstår med brugsslitage og mærker samt aflåst, rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5441567
16:36:27
SEK 432
Herrenfahrrad der Marke Kildemoes
Herrenfahrrad der Marke Kildemoes 28 Zoll. reichlich Gebrauchsspuren, Rost, Verunreinigung, Stoßmerkmale, Kratzer, nicht auf Funktion/ Beleuchtung überprüft.
Varunr: 5421762
SEK 2 144 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-09-2019
17:20:00
SEK 429
Winther 700. Herrecykel, sort. 6442
Winther 700. Herrecykel, sort. Stel str. 56. 7 gear. Stelnummer: WAV41688X. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5426879
19:04:00
SEK 432
Cruiser Børnecykel - Pink
Retro Cruiser MICARGI Famouse Børnecykel med pink stel. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Varunr: 5382652

SEK 2 014 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
19:09:00
SEK 648
Mustang herrecykel, 6579
Mustang herrecykel med 3 gear og stel str. 56. Stel nr. WDB72227L. Fremstår ulåst med defekt forbremse, bøjede skærme, skævt baghjul samt almindelige brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5441357
19:55:00
SEK 576
Cruiser herrecykel med 7 gear - Blå
Retro Cruiser MICARGI Cheetah Herrecykel med Blå stel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Varunr: 5421856

SEK 4 317 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
20:15:33
SEK 1 583
Kildemoes, Damecykel. 6524
Kildemoes. Damecykel. str. 55, 3 gear stelnummer: WBK138843T. Fremstår med brugsslitage og mærker samt manglende sæde, rust ved metaldele, barnesæde monteret. Defekter ved dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5416304
20:30:00
SEK 432
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. 6511
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. Stel str.: 52. 7 gear. Stelnr.: WMB66969B. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5430279
20:36:38
SEK 432
Kildemoes, damecykel, 6720
Kildemoes, damecykel. Stelstr. 56. Låst. Rust. Defkt kurv og gear (7 gear). Revne i sadel. Stelnr. WBK111421S. Slitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5427174
20:48:00
SEK 432
Kildemoes, damecykel, 6807
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK221037F. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440784
SEK < 1,000 DK, Herlev, Dynamovej 22-09-2019
11:59:18
SEK 504
Centurion, damecykel, 6810
Centurion med 7 gear og stel str. 54. Stel nr. WAK45362E. Fremstår låst og med brugsspor, rust og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440787
12:01:24
SEK 504
Kildemoes, damecykel, 6803
Kildmoes damecykel med 7 gear og stel str. 54. Stel nr. WBK133994U. Fremstår ulåst og med brugsspor. Rust og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440778
12:04:19
SEK 432
Everton, damecykel, 6808
Everton damecykel med 7 delvis defekte gear og stel str. 49. stel nr. WBK174886B. Fremstår låst med brugsspor. rust på kæde og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440785
12:06:16
SEK 432
Batavus, herrecykel, 6806
Batavus herrecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WTVBA5158675K. Fremstår låst og med brugsspor på, samt defekt fordæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440783
12:08:02
SEK 1 079
Trek, damecykel, 6805
Trek damecykel med 27 gear og stel str. 39. Stel nr. WTU348C1736E. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5440782
12:08:53
SEK 504
 1 2 3 4  >>