Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Ukendt, damecykel, 5343
Ukendt damecykel med 6 gear og stel str. 50. Stel nr. WMR3365R. Fremstår låst og med brugsspor og kæderust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282636
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:22:00
SEK 491
Nishiki, damecykel, 5325
Nishiki damecykel med 8 gear og stel str. 48. Stel nr. WN22424X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282608
13:23:00
SEK 491
Raleigh, Damecykel. 5259
Raleigh. Damecykel. str. 56, 7 gear stelnummer: WN79966B. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5285232
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
18:21:00
SEK 491
Jupiter, Damecykel. 5134
Jupiter. Damecykel. str. 58, 3 gear. stelnummer: WMB34103U. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5261345
18:45:00
SEK 562
MBK, Damecykel. 5291
MBK. Damecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WMB61938V. Fremstår med brugsslitage og mærker, baghjul rustet fast samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5285231
19:20:00
SEK 491
Centurion, herrecykel, 5351
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str.50. Stel nr. WAK42971A. Fremstår låst og med bøjede eger i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282592
19:22:00
SEK 491
Bianchi Gold Race 300
BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer
Varunr: 5283404
SEK 6 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 28-03-2019
12:24:00
Se mer
Jupiter, damecykel, 5319
Jupiter damecykel med 3 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WBK096823X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282597
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 28-03-2019
13:23:00
SEK 491
Centurion, damecykel, 5229
Centurion damecykel med 7 defekte gear og stel str. 55. Stel nr. WAK44340B. Fremstår låst og med styr som er stramt at dreje. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280860
14:26:00
SEK 491
Raleigh, damecykel, 5221
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN31390X. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280828
14:26:00
SEK 491
Raleigh, damecykel, 5236
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN79828C. Fremstår låst, med rust på kæden og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280911
19:26:00
SEK 491
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s Mudguards and rack made of wood. Brown leather saddle. Handlebars with suede. Varnished in green. Frame height approx. 54.5 cm. 6 gear hub. Number 37 of a limited edition of 500. Wear and signs of age, some scuffing / minimal chips.
Varunr: 5249402
SEK 15 690 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-03-2019
20:35:00
SEK 7 845
Kildemoes, damecykel 5187
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK375716B. Fremstår låst og med knækket håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5274996
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
11:26:00
SEK 491
Kildemoes, damecykel, 5219
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK115366U. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280825
11:26:00
SEK 702
Kildemoes, damecykel, 5337
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WBK145831A. Fremstår låst og med løs bagskifter. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282625
12:22:00
SEK 913
SCO, Herrecykel. 5292
SCO. Herrecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WBL134199A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274682
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-03-2019
17:35:00
SEK 491
Centurion, Damecykel. 5265
Centurion. Damecykel. str. 52, 7 gear stelnummer: WAK39376S. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274699
17:36:00
SEK 421
Raleigh, damecykel, 5246
Raleigh damecykel med 3 gear og stel str. 55. Stel nr. WN34831Z. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5274486
18:19:00
SEK 491
Kildemoes, herrecykel, 5230
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WBK207383C. Fremstår ulåst og uden kædeskærm samt med knækkede eger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5287351
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 30-03-2019
10:48:04
SEK 562
Kildemoes, damecykel, 5237
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WBK191085G. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5288125
16:56:35
SEK 632
Batavus, Damecykel. 5314
Batavus. Damecykel. str. 52, 7 gear. stelnummer: WTVT156980X. Fremstår med brugsslitage og mærker, defekter ved gear skift samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274657
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-03-2019
17:11:00
SEK 421
Løbehjul / ladvogn
Løbehjul af lakeret metal, fortil med lad, hjul af gummi samt fodbremse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor herunder ridser, mærker, rust mm.
Varunr: 5287476
SEK 1 685 DK, Herning, Engdahlsvej 30-03-2019
20:11:00
SEK 772
Løbehjul / ladvogn
Løbehjul af lakeret metal, fortil med lad, hjul af gummi samt fodbremse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor herunder ridser, mærker, rust, løst styr mm.
Varunr: 5287473
20:30:00
SEK 1 264
Winther, Damecykel. 5304
Winther. Damecykel. str. 48, 7 gear. stelnummer: WAV40971A. Fremstår med brugsslitage og mærker, defekter ved gear skift samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274645
21:05:00
SEK 421
Specialized cykelhjelm
Specialized cykelhjelm model Prevail, str. 54-60 cm. Fremstår med minimale brugsspor.
Varunr: 5282735
SEK 2 808 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
13:41:00
SEK 632
Scott F01 Aerodynamic Sceince Carbon, racercykel.
Racercykel fra Scott model F01 Aerodynamic Sceince med fuld Carbon stel monteret med Shimona 105, 18 speed komponentgruppe. Dura Ace fælge model C50 monteret med Continental Grand Prix 4000 dæk. Ritchey carbon sadelpind. Stel str. 50 cm. Hjulstørrelse: 26 tommer. Fremstår med minimale brugsspor.
Varunr: 5282729
SEK 28 081 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
19:02:00
SEK 14 040
Fixie Bike (sort/grøn)
Fixie singlespeed cykel (Ingen gear) •Fritløbende nav (som en normal cykel) •Stel størrelse: 52 cm (Passer til 165-185 cm) •Hjulstørrelse: 58 cm •Stel: Stål •Forgaffel: Stål •Bremser: For og Bag bremser •Vægt: 11 kg •Cyklen kommer delvist samlet og skal justeres og efterspændes. Modelfoto, ...
Varunr: 5271577

SEK 1 825 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31-03-2019
20:13:00
SEK 421
Vespa Gran Luxe fra 1963 150cc.
Vespa Gran Luxe veteran motorcykel /scooter. Indregistreret første gang 1963. Model 150ccm. Løbende istandsat og renoveret med originale dele. Senere omlakeret til "Ferrari rød". Har kørt 61322 km. Reservehjul, reservehjulsophæng, 2 hjelme samt nøgler medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Den...
Varunr: 5280647
SEK 47 737 DK, Herning, Engdahlsvej 31-03-2019
20:27:00
SEK 30 889
Herrecykel i mørkeblå aluminium, Nexus Shimano gear.
Herrecykel udført med stel i mørkeblå aluminium. Med bagagebære, skærme, kædeskærm samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 75 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt fodbremse Lovpligtige reflekser CE godkendt
Varunr: 5243752

SEK 5 616 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31-03-2019
20:36:00
SEK 2 527
Brixton. Herre samt damecykel (2)
Brixton. Herre- samt damecykel med sortlakeret stel. Fremstår med brugsslitage, flade dæk. (2)
Varunr: 5285760
SEK 1 404 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-03-2019
20:56:00
SEK 562
 1 2  >>