Utropspris
1234»   Varor pr. sida   110 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Token MTB, 17 tommer
Token MTB med 9 gear. Str. 17 tommer. Mekanisk skivebremse bag og V-bremse for. Rock Shox Dart2 forgaffel. Fremstår med brugsspor og stedvis overfladisk rust på bolte. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer på krank til eget forsikringsbrug.

Varunr: 6063305
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 03-08-2021
09:51
SEK 480
Token MTB, 15 tommer
Token MTB med 8 gear. Str. 15 tommer. Mekanisk skivebremse bag og V-bremse for. Rock Shox Dart2 forgaffel. Fremstår med brugsspor og stedvis overfladisk rust på bolte. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug.

Varunr: 6051046
15:40
SEK 480
Kildemose 24 pigecykel med 7 gear.
Kildemose 24" pigecykel med indvendige 7 gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og stel. Nøgle til lås medfølger ikke.

Varunr: 6061491
SEK 1 097 DK, Nivå, Stejlepladsvej 03-08-2021
19:34
SEK 617
Trek. Model '1.7'. Racercykel
Trek. Model '1.7'. Racercykel, stel str. 58, stel af aluminum, forgaffel af carbon, Shinamo 105 bremsedele, Shinamo 105 gear 20. Fremstår med brugsspor og ridser.

Varunr: 6061528
SEK 4 115 DK, Herlev, Dynamovej 03-08-2021
20:14
SEK 2 332
Mustang August Electric elcykel med 7 gear - Racing green
Mustang August Electric elcykel med 7 gear - Racing green. Stel str. 53 cm. Batteri, lader medfølger. Udstillings/demomodel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Lad medfølger dog uden monterings skruer. Nøgle til ...

Varunr: 6062591

SEK 6 859 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-08-2021
20:23
SEK 6 036
Hyper 26 Cruiser Bike.
Hyper 26" Cruiser Bike. sort herre Cykel 26 tommer, singel speed med pedal bremser, model foto. Fremstår med film/tape omkring stel som har sat sig fast i lakken. Fremstår i original emballage.

Varunr: 6036322

SEK 2 058 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-08-2021
21:02
SEK 617
6086 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnummer. WBK125015V Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6053539
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 04-08-2021
16:24
SEK 549
6031Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK079924X Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6049937
16:25
SEK 412
6100 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnummer. WBK597179D Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6053552
16:27
SEK 412
6108 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 defekte gear. Str. 52 cm. Stelnummer. WAK42120X Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6053560
16:28
SEK 412
6094 MBK herrecykel
MBK herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnummer. WMB45464D Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6053546
16:29
SEK 480
6102 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 defekte gear. Str. 56 cm. Stelnummer. WAK48565C Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6053554
16:30
SEK 480
6024 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 defekte gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK31700D Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6049932
16:58
SEK 412
5999 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 21 defekte gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN41825B Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6049912
16:59
SEK 480
5949 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 3 defekte gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK46482Z Fremstår med brugsspor og rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6046958
17:00
SEK 412
5943 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK37617G. Fremstår med brugsspor, slidte greb, huller i sadel, defekt støtteben, rust på pedaler, kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6046947
17:20
SEK 412
5901 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel. Str. 50 cm. Stelnr. WAK37375X. Fremstår med brugsspor, defekte gear, huller i sadel, malertape på greb, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6043249
17:37
SEK 412
Token MTB, 17 tommer
Token MTB med 9 gear. Str. 17 tommer. Mekanisk skivebremse bag og V-bremse for. Rock Shox Dart2 forgaffel. Fremstår med brugsspor og stedvis overfladisk rust på bolte. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug.

Varunr: 6051040
17:39
SEK 412
5911 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK44361Z. Fremstår med brugsspor, slidt greb, låst styr, løs bagskærm, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6046872
17:42
SEK 412
5914 Centurion damecykel
Centurion damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WAK40625U. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, slidt greb, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6046875
17:46
SEK 412
Mustang herre elcykel sort.
Mustang herre elcykel sort. Et gear. Str. 54 cm. Udstillingsmodel, fremstår med ridser og delvist samlet, computerbeslag knækket, batteri, oplader samt nøgler og kædelås medfølger. Motor virker ikke ved test.

Varunr: 6046264

SEK 6 859 DK, Herlev, Dynamovej 04-08-2021
19:10
SEK 3 018
Kildemoes, barne / pigecykel, 51
Kildemoes barne/ pigecykel, lilla lakeret stel, stelh. 43 cm. 3 gear og en håndbremse. Fremstår med alders og brugsspor, ridser, smuds og rust samt defekt kurv og ringeklokke. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive...

Varunr: 5918379
SEK 1 097 DK, Odense, Kratholmvej 04-08-2021
20:53
SEK 412
6145 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WN65184D. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, slidt sadel, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6064090
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 05-08-2021
10:12
SEK 412
6185 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Stelnr. WBK165314Z. Fremstår låst, med brugsspor, uden greb, hul i sadel, afslag bagskærm, defekt forskærm, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6064092
10:13
SEK 412
5399 - Centurion Damecykel
Centurion Damecykel med defekte gear. Låst. Str. 52. Fremstår med rust og brugsspor. Stelnr. WAK45328E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6052240
20:16
SEK 412
6005 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 3 defekte ger. Str. 53 cm. Stelnr. WAK31609B Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6060250
20:44
SEK 412
6212 Von Backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WVBA05171A. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på kæde, skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059074
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:08
SEK 412
6122 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN14009F. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på skruer, kæde og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6061884
10:35
SEK 412
5947 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK32181E Fremstår med brugsspor og rust på bolte og beslag. Defekt styrfittings. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6055837
10:42
SEK 412
Token MTB, 15 tommer
Token MTB med 8 gear. Str. 15 tommer. Mekanisk skivebremse bag og V-bremse for. Rock Shox Dart2 forgaffel. Fremstår med fladt bagdæk, brugsspor og stedvis overfladisk rust på bolte. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug.

Varunr: 6051042
12:19
SEK 412