Utropspris
   Varor pr. sida   16 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Leonard Paris, Mantel, Gr. 46
Leonard Paris, Mantel, Gr. 46, Schulterbreite: 44, Armlänge: 60 cm, Gesamtlänge: 108 cm, Altrersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Varunr: 5600624
SEK 2 072 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 10-08-2020
19:58
SEK 414
Mulberry Jakke af lammeskind str 40
Mulberry Jakke af lammeskind med lynlås og spænder af ' rosaguld' Længe 58 cm , ærmer 60 cm, ryg 55 cm str 40. Brugsspor.

Varunr: 5718750
SEK 1 391 DK, Helsingør, Støberivej 10-08-2020
20:08
SEK 487
34 ass. bhér fra Calvin Klein (34)
Calvin Klein, 34 ass. Bhér/toppe i ass. farver, modeller og str. Nye og ubrugte. Stativ medfølger ikke. (34) Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varunr: 5736056
SEK 2 503 DK, Odense, Kratholmvej 11-08-2020
12:00
SEK 1 112
Par Burberry frakker. ca. str 34(2)
Par Burberry frakker, sort trenchcoat med bindebælte str 34, samt beige uld frakke L. 80, Bryst 104, ærmelængde 56 cm, svarende til str. 34. Begge fremstår med brugsspor, uldfrakke med smuds og slidtage på revers.(2)

Varunr: 5706968
SEK 2 781 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:21
SEK 834
Folkedragt
Folkedragt bestående af to veste, to skjorter, hvide bukser samt bælter. Brugsspor.

Varunr: 5712764
SEK 1 391 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12-08-2020
15:15
SEK 417
Bogner, Skihose und Jacke, Schurwolle, Polyester (2)
Bogner, Skihose und Jacke, Schurwolle, Polyester. Konvolut bestehend aus einer schwarzen Skihose aus Schurwolle und Polyamid mit einem goldfarbenen Reißverschluss, zwei Haken und einer seitlichen, goldfarbenen Ziernaht, mit einer Außentasche, innen mit Pflegehinweisen, Gr.76, L.100cm, Bundweite: ...

Varunr: 5735221
SEK 1 658 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 12-08-2020
20:07
SEK 414
Leonard Paris, Damenset, Gr.: 48
Leonard Paris, Damenset, Gr.: 48, geferigt aus Seide, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren, reinigungsbedürftig.

Varunr: 5688845
SEK 2 072 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 14-08-2020
13:54
SEK 414
Leonard Paris, Kleid, Gr. 44
Leonard Paris, Kleid, Gr. 44, gefertigt aus Seide, mit floralem Muster, Maße ca.: L.100 cm, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Varunr: 5738332
13:58
SEK 414
Escada, Damenkostüm, Gr. 46
Escada, Damenkostüm, Gr. 46, in roter Farbe, bestehend aus: 1 Sakko, L.:48 cm, 1 Rock, L.: 70 cm, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren und kleinen Flecken, reinigungsbedürftig.

Varunr: 5573685
SEK 1 554 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 14-08-2020
16:04
SEK 414
Leonard Paris, Kleid, Gr.: 46
Leonard Paris, Kleid, Gr.: 46, gefertigt aus Seide mit floralem Muster, Maße ca.: Gesamtlänge ca.: 114 cm, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Varunr: 5693797
17:06
SEK 414
Leonard Paris, Kleid, Gr.: 46
Leonard Paris, Kleid, Gr. 46, gefertigt aus Seide, Maße ca.: Länge: 90 cm, Schulterbreite: 43 cm, Ärmelinnenlänge: 52 cm, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Varunr: 5738333
18:05
SEK 414
Leonard Paris, Bluse, Gr, 44-46
Leonard Paris, Bluse, Gr, 44-46, gefertigt aus Seide, Maße ca.: Länge: 87 cm, Schulterbreite: 44 cm, Ärmelinnenlänge: 50 cm, Altersgemäßer Zustand mit geringfügigen

Varunr: 5627577
18:54
SEK 414
Persona by Marina Rinaldi, 4 dele tøj, 2 par bukser samt 2 bluser, str. 27/29 (4)
Persona by Rarina Rinaldi, 4 dele tøj bestående af: 2 par bukser, hvide / blå velour i str. 27/29 samt 2 bluser, sort / stribet i str. 29 (italiensk str). Fremstår med minimale brugsspor. (4)

Varunr: 5727080
SEK 1 112 DK, Odense, Kratholmvej 15-08-2020
13:54
SEK 417
Baum und Pferdgarten, Mani, Kokoon mfl. bluser, bukser & nederdel, div. str. (8)
8 dele tøj bestående af: Custommade, bluse med knapper i str. XL. Kokoon, løse bukser i str. XS. Baum und Pferdgarten, løse bukser, (blå/hvide) i str. 36. Mani, sort nederdel (kort model) i str. 44. Rosemunde, løse bukser og sort bluse begge i str. 38. Donaldson, strop t-shirt i str. L samt Wood ...

Varunr: 5727145
19:16
SEK 417
Max Müller, bronze figure, 'Frauenakt'
Max Müller, bronze figure; 'Frauenakt', solid, all-round sculptured figure, dark patina, Approx. dimensions: H 60 cm, W 32 cm, Approx. weight: 7 kg, Condition commensurate with age with wear.

Varunr: 5614023
SEK 42 476 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 16-08-2020
21:04
SEK 20 720
517 - Paisleysjalar 2 st.
SJALAR, 2 st., paisley, , en med tofsar i päls

Varunr: 5724777
SEK < 1,000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21-08-2020
10:00
Se mer