Utropspris
   Varor pr. sida   4 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
HP Laptop Probook 6570B incl. docking
HP Laptop Pro book 6570B. i5 cpu, 4gb ram, 500gb sata Hd. Der medfølger strømforsyning samt dockingstation. Fremstår med alm. brugsspor. Windows 10 er ny-installeret. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler.

Varunr: 5696386
SEK 2 781 DK, Odense, Kratholmvej 11-08-2020
SEK 904
Fujitsu Lifebook Laptop, model N532
Fujitsu Lifebook Laptop, model N532 med i3 cpu 2.2ghz, 6 GB ram, 500gb Harddisk samt Pre-installeret med Windows 10 Home. Strømforsyning medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitete.

Varunr: 5710325
SEK 2 086 DK, Odense, Kratholmvej 11-08-2020
20:25
SEK 1 182
Konica Minolta, kontorprinter/kopimaskine med sortering
Konica Minolta, kontorprinter/kopimaskine med sortering. Model Bizhub C554e. Har printet/kopieret ca. 300000 kopier ialt. Der medfølger to æsker tonere samt div. tryksager og kabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5722948
SEK 16 687 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2020
17:42
SEK 5 006
Konica Minolta, kontorprinter/kopimaskine
Konica Minolta, kontorprinter/kopimaskine med sortering. Model Bizhub C554e. Har printet/kopieret ca. 520000 kopier ialt. Der medfølger div. tryksager og kabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5722949
SEK 11 125 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2020
19:41
SEK 556