Utropspris
12»   Varor pr. sida   44 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Rittal serverskab
Rittal serverskab. H. 34 cm. B. 60 cm. D. 50 cm. Nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6224048
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
16:41
SEK 423
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller med kabinet af teaktræ, MMC 20E pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Virker ved test. Pickup-æske samt kopi af instruktionsbog medfølger. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6231324
SEK 5 356 DK, Aalborg, Nibevej 03-07-2022
18:15
SEK 5 356
Apple Iphone Xr
Apple Iphone Xr. 128 GB.Oplader medfølger ikke. Serienummer: CDX3CLBS3KXK6. Få brugsspor. Testet, nulstillet og er klar til brug. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6223285
SEK 1 691 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:30
SEK 1 128
Commodore Amiga Model 500 samt 64 (2+5)
Commodore Amiga Model 500 samt 64. PC'er / vintage spillekonsoller med tilhørende kassettespil, heriblandt 'Star Trek, Matrix mm. Org. æsker, medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2+5)

Varunr: 6228566
SEK 1 409 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
18:36
SEK 1 339
MacBook Pro 13 tommer, M1. 2020. Space Grey
MacBook Pro 13", 2020. Space Grey.To Thunderbolt 3-porte. 500 GB. flash SSD/NVME. 8 GB ram. 13,3" Retina-skærm med True Tone. Apple M1. Maskinen er køreklar. Serienummer:FVFF523NQ05N Oplader medfølger ikke. Testet, nulstillet og er klar til brug. Fremstår med minimale brugsspor Gør et kup ...

Varunr: 6223453
SEK 7 047 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:46
SEK 7 329
Philips radio, model 752
Philips radio, model 752. 1970'erne. H. 12 L. 62 D. 34 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme.

Varunr: 6221853
SEK 1 128 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
18:48
SEK 423
Optoma projektør med lærred (2)

Varunr: 6230457
SEK 2 819 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
19:28
SEK 1 409
Bang og Olufsen mfl. Beocenter 4000 samt Blaupunkt pladespiller (2)
Bang og Olufsen mfl. Beocenter 4000 med dobbelt kassette samt Blaupunkt pladespiller (med pickup). Ej testet, mangler og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6229890
SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
19:31
SEK 423
HP Envy Bang & Olufsen
HP Envy Bang & Olufsen,Intel Core I3-8130U CPU@2,20Ghz. 4GB ram. 220 GB harddisk. Windows 11 home er installeret. Oplader medfølger ikke. Testet, nulstillet og er klar til brug. Fremstår med små brugsspor. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle ...

Varunr: 6231531
20:39
SEK 987
Bowers & Wilkins LM1 Satellite højttalere (2)
Bowers & Wilkins LM1 Satellite højttalere. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Varunr: 6230036
SEK 1 691 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
21:45
SEK 493
Philips, retro rejsegrammofon
Philips. Retro rejsegrammofon i kabinet af rødt plast, model 423. Aldersrelateret stand. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6230657
SEK 1 128 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
14:30
SEK 634
Samling fotoudstyr bl.a. Zeiss Ikon lens i æsker m.m. (4)
Samling foto udstyr bl.a. 2 stk. Zeiss Ikon Vorsatzlinse el. lens Ø ca. 33 mm i plastetuier & ZI æsker, Zeiss Ikon lysmåler i etui samt Agfa foldekamera i hylster (lås anløben). Fremstår m/ brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varunr: 6229062
16:09
SEK 423
Apple Iphone 8
Apple Iphone 8. 64 GB.Oplader medfølger ikke. Serienummer: C8PWK140JC67. Minimale brugsspor. Testet, nulstillet og er klar til brug. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6224039
SEK 2 819 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
18:48
SEK 1 057
Tangent. Højttalere, forstærker, cd player samt subwoofer (5)
Tangent. Anlæg bestående af: Et par højttalere model Prestige, 200 W passiv, i sort kabinet, AMP-200 forstærker, 250 W, EVO E10 subwoofer samt CDP-200 cd-afspiller. Fjerbetjening medfølger. Fremstillet af Tangent Danmark. Hovedparten i original emballage. Fremstår med få brugsspor, testet og ...

Varunr: 6221980
SEK 11 275 DK, Vejle, Dandyvej 04-07-2022
19:23
SEK 7 047
Bang og Olufsen. Rørradio, model Master 42K. Fra 1924
Bang og Olufsen. Rørradio, model Master 42K. Fra 1924. Fremstår med brugsspor, herunder ridser/mærker. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6232135
SEK 1 128 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-07-2022
19:39
SEK 423
Bang & Olufsen. Beosystem 10, bærbar stereoradio
Bang & Olufsen. Beosystem 10, bærbar stereoradio med kassettebåndoptager. H. 24 cm. L. 50 cm. Fremstår med lettere / få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6232147
19:49
SEK 493
To Nikon D2x med tilbehør (5)
To Nikon D2x kamera. Nikon Speedlight SB-28DX medfølger. Manual og batteri samt oplader medfølger. Brugsspor. (5)

Varunr: 6063027
SEK 7 893 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
19:56
SEK 5 638
En samling singler, i alt ca. 950 stk.
En samling singler, i alt ca. 950 stk. Singler inden for flere genrer, bl.a. rock, pop, disco og soul. Heriblandt Scott McKenzie, Baden Powell, Nina og Frederik, The Commodores, Dave Stewart, Ottawan, Amanda Lear, A Flock of Seagulls, Dorthe Kollo, Frank Sinatra, Millie, Lisa Nilsson, Pseudo ...

Varunr: 6200859
SEK 2 819 DK, Kolding, Platinvej 04-07-2022
20:05
SEK 1 409
Bang & Olufsen. Beogram 4004 med MMC 20EN pick.up
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller med kabinet af fineret teaktræ, MMC 20EN pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varunr: 6232003
SEK 5 638 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-07-2022
20:42
SEK 3 101
Technics stereoanlæg samt LP-plader
Technics stereoanlæg bestående af: Pladespiller model SL-BD22D, Stereo casette afspiller model RS-BX501, Receiver SA-EX100 samt en fjernbetjening. Endvidere en Philips HDMI afspiller og der medfølger ca. 100 LP´plader og få singler med overvejende klassisk musik. Enkelt danske mm. Blandet ...

Varunr: 6231798
SEK 1 409 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 05-07-2022
13:19
SEK 564
Canon 5D MK III med tilbehør
Canon 5D MK III kamerahus i original emballage med tilhørende manualer, lader og to batterier. Canon 24-105 mm. 1:4 L IS USM objektiv med tilhørende UV filter og modlysblænde. Canon Speedlite 430 EX flash, stativ og taske. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med få brugsspor. ...

Varunr: 6214769
SEK 14 094 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
16:29
SEK 9 866
Samsung C34H890 34
Samsung C34H890 34" buet skærm. Model c34h890WJU. AMD FreeSync, 21:9 billedforhold 34" UltraWQHD VA-panel HDMI, DisplayPort, USB-porte H: 54 cm.B:81 cm. Strømstik medfølger. Fremstår med små brugsspor. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle ...

Varunr: 6182056
SEK 3 664 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
17:14
SEK 1 691
En samling kameraer, gammelt lysbilledapparat m.m.
En samling kameraer bl.a. Zeiss Ikon, Nikon F-401x, Nikkormat,, Canon Dial 35-2. Endvidere et gammelt lysbilledapparat, et gammelt barometer m.m. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Brugsspor og slitage, et Nikon F-401-kamera kan ikke lukke bagklappen.

Varunr: 6231821
SEK 1 128 DK, Vejle, Dandyvej 05-07-2022
19:13
SEK 705
Helder fotoudstyr i transportkasse
Helder fotoudstyr i transportkasse, med bl.a. 3 PRIMALUX 2500, stativer, extra pærer m.m.

Varunr: 6225091
SEK 4 228 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-07-2022
19:22
SEK 2 114
Bang & Olufsen: Et par højttalere Beovox 3000, eg (2)
Bang og Olufsen. Beovox 3000. Kabinetter i ege-finer. H. 64 cm, B. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Varunr: 6216644
SEK 1 128 DK, Kolding, Platinvej 05-07-2022
19:24
SEK 423
Bang & Olufsen anlæg med højtalere (6)
Bang & Olufsen anlæg bestående af : Beosound Overture med Cd/kassette afspiller samt fjernbetjening. Par Beolab 4000 højtalere i pink aluminium med sort frontstof, monteret med vægophæng. 2 stk. beovox cx 100 højtalere. Div kabler medfølger. Fremstår med brugsspor, virker ved test. (6)

Varunr: 6232118
SEK 4 228 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
19:39
SEK 2 255
Bang & Olufsen. Fladskærms TV. BeoVision 11-40''
Bang & Olufsen. Fladskærms TV, model Beovision 11, 40". Monteret på motordrejesokkel. H. 89,1 B. 96,4 cm. Fjernbetjening medfølger. TV er låst, kode medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6231787
SEK 8 456 DK, Kolding, Platinvej 05-07-2022
20:15
SEK 5 638
Bang & Olufsen. Stereobænk
Bang & Olufsen. Stereobænk, beklædt med gråt laminat. H. 46, B. 120, D. 42 cm. Fremstår med få brugsspor, dog minimale laminatskader nederst. Fremstillet hos Bang & Olufsen, model Beovision Avant Display Table,

Varunr: 6202792
SEK 1 409 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-07-2022
09:16
SEK 423
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varunr: 6091260
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 06-07-2022
18:45
SEK 423
Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6223964
SEK 1 128 DK, Nivå, Stejlepladsvej 06-07-2022
19:36
SEK 423
12»