Utropspris
12»   Varor pr. sida   36 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Nikon D5600 kamera med tilbehør.
Nikon D5600 kamera med tilbehør. Nikon D5600 m/18-55mm VR AF-P. Der medfølger Sigma 18-200 mm. 1:3,5-6,3 objektiv, Manfrotto taske samt Hama ' star 700' stativ. Oplader samt et batteri og SanDisk Extreme Pro 64 Gb. kort. Alle dele fremstår med minimale brugsspor. Kameraet virker ved test, men ...

Varunr: 6230745
SEK 6 817 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12-08-2022
18:15
SEK 5 112
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 samt to BeoLab 4000 højtalere. (3)
Bang & Olufsen. Beosound 3000 med to sølvgrå Beolab 4000 højtalere. Diverse kabler, kode samt manual medfølger. Virker iflg. rekvirenten. Fremstår med brugsspor samt chip på glasfront. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6243253
SEK 4 544 DK, Aalborg, Nibevej 12-08-2022
18:22
SEK 3 408
Bang & Olufsen. Beoplay V1 32 fjernsyn
Bang & Olufsen. Beoplay V1 32 væghængt fjernsyn, fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6246015
SEK 5 681 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-08-2022
20:31
SEK 4 260
To Nikon D2x med tilbehør (5)
To Nikon D2x kamera. Nikon Speedlight SB-28DX medfølger. Manual og batteri samt oplader medfølger. Brugsspor. (5)

Varunr: 6063027
SEK 7 953 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
20:57
SEK 5 681
Bell & Howell smalfilmskamera
Bell & Howell smalfilmskamera. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6246887
SEK 1 136 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:04
SEK 426
Hedler fotoudstyr i transportkasse
Hedler fotoudstyr i transportkasse, med bl.a. 3 PRIMALUX 2500, stativer, extra pærer m.m.

Varunr: 6225091
SEK 4 260 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:33
SEK 2 130
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter (8)
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter, bestående af: To Beolab 3500 Fire beolab 4000 (enkelte huller i front) Beocenter 2 på stand og med vægbeslag desuden div ledninger og en fjernbetjening Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (8)

Varunr: 6210520
SEK 11 361 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:43
SEK 8 521
Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6223964
16:17
SEK 426
Nikon m.fl. Samling fotoudstyr
Nikon m.fl. Samling fotoudstyr best. af bl.a. Nikon kamerahus med Nikkor 43-86mm ½:35 objektiv samt Nikkor 50mm 1.2 objektiv, Nikon Lens Series E, 28mm 1:2.8 og tamron zoom macro 1:4.5 f= 85-210mm i lædertaske.

Varunr: 6239631
SEK 1 420 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 13-08-2022
17:20
SEK 1 349
Bang & Olufsen. Et par 'Penta' højtalere, type 6611 (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 'Penta' højttalere. Typenr. 6611. H. 149 cm. Fremstår med brugsspor; ridser og enkelte småbuler. Kabler samt strømledninger, medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Varunr: 6247403
SEK 1 136 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2022
18:48
SEK 568
Beolab 6000 højttalere, 4 stk. (4)
Bang & Olufsen. To par højtalere, model Beolab 6000. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varunr: 6231789
SEK 2 840 DK, Kolding, Platinvej 13-08-2022
19:10
SEK 2 272
Bang & Olufsen. Beogram TX2 og Beocord 2000 (2)
Bang & Olufsen. Beogram TX2 pladespiller og Beocord 2000 båndoptager. Virkede ved test. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Manual medfølger. Fremstår med mindre brugsspor.

Varunr: 6252441
SEK 2 840 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
19:56
SEK 1 704
Bang & Olufsen, Philips, m.fl. Radioer, pladespiller, m.m. (8)
Bang & Olufsen, Philips, m.fl. Radioer og pladspiller, flere i trækabinetter dog en uden kabinet. Aldersrelateret stand. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. (8)

Varunr: 6247577
SEK 1 704 DK, Odense, Kratholmvej 13-08-2022
20:09
SEK 426
MacBook Pro 13 tommer, M1. 2020. Space Grey
MacBook Pro 13", 2020. Space Grey.To Thunderbolt 3-porte. 251 GB. flash SSD/NVME. 8 GB ram. 13,3" Retina-skærm med True Tone. Apple M1. Maskinen er køreklar. Serienummer:FVFFDEJ8Q05D Oplader medfølger. Testet, nulstillet og er klar til brug. Fremstår med minimale brugsspor Gør et kup ved at...

Varunr: 6250704
SEK 7 101 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
20:27
SEK 7 953
Beocenter 2 samt Beolab 2 subwoofer. (2)
Beocenter 2 samt Beolab 2 subwoofer. Der medfølger div kabler. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6231788
SEK 9 941 DK, Kolding, Platinvej 13-08-2022
21:10
SEK 7 101
Panasonic LED TV samt Finlux TV m. fjernbetjeninger (4)
Panasonic fladskærms LED TV på fod model TX-50GX810E serienr.NH-9540385 h.64,5 x 112 cm samt Finlux fladskærms TV model 32-FHE-4660 med vægbeslag h.43 x 73 cm. Begge med fjernbetjening. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6233588
SEK 2 840 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 14-08-2022
16:33
SEK 1 420
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varunr: 6131488
SEK 1 136 DK, Herlev, Dynamovej 14-08-2022
17:12
SEK 426
Olympus pocketkamera Mju II
Olympus pocketkamera Mju II med etui. H.6 x 10,5 x 4 cm. Alm. lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6251140
19:59
SEK 1 562
Bang & Olufsen. Stereoanlæg (4)
Bang & Olufsen. Stereoanlæg fineret med palisander. Best. af Beogram 4004 med MMC20EN pick-up samt par Beovox S45 højttalere og Beomaster 1900. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (4)

Varunr: 6241315
SEK 5 681 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 14-08-2022
20:43
SEK 5 397
Bang & Olufsen. Fjernsyn, model 511K, anno 1953
Bang & Olufsen. Retro fjernsyn, model 511K, i kabinet af fineret nøddetræ. H. 50 cm. B. 60,5 cm. D. 46,5 cm. Medfølges af original B&O brugsanvisning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6234398
SEK 3 408 DK, Vejle, Dandyvej 15-08-2022
11:32
SEK 2 556
Bang & Olufsen. BeoSound 3000
Bang & Olufsen. BeoSound 3000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6239288
SEK 1 136 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
14:20
SEK 568
Sonos. To højtalere, model One Gen 2 (2)
Sonos. To højtalere, model One Gen 2. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (2) Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6251640
SEK 1 704 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2022
15:24
SEK 2 272
Tandberg spolebåndoptagere
Tandberg spolebåndoptagere, model Cross Field 3500X og 4000X. Manualer medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (2)

Varunr: 6253813
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
19:12
SEK 1 420
Apple Ipad 10,2 Tommer. (2021) generation 9. 64 GB
Apple Ipad 10,2 Tommer. (2021) generation 9. 64 GB. Model MK493KN/A. Serienummer GQ3KGTD7F9. Med WIFI og simkort. Fremstår med små brugsspor. Cover med tastatur medfølger. Lader medfølger Ikke. Testet, nulstillet og klar til brug. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og ...

Varunr: 6251643
SEK 2 840 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2022
20:22
SEK 2 840
Philips radio, model 752
Philips radio, model 752. 1970'erne. H. 12 L. 62 D. 34 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme.

Varunr: 6221853
SEK 1 136 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-08-2022
08:04
SEK 426
Yamaha Stereo receiver RX-V59ORDS samt betjening
Yamaha Stereo receiver RX-V59ORDS samt fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6240896
SEK 1 136 DK, Odense, Kratholmvej 16-08-2022
09:05
SEK 426

Varunr: 6091263
SEK 1 136 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
10:48
SEK 426
Leica A60 stereoskop
Leica A60 stereoskop med tilhørende lysforsats model MEB123 og bordstativ. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6216388
SEK 11 361 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
15:16
SEK 7 101
Rollei SL66E kamera
Rollei SL66E kamera nr. 902250813 med Carl Zeiss Sonnar F=150 mm 1:480mm samt 6x6 SL66E Roll Film Back og Universal Extension Tube Set for Rolleiflex SL66. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt stedvis limrester fra Gaffatape. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6254834
SEK 7 101 DK, Aalborg, Nibevej 16-08-2022
17:09
SEK 1 846
F3 Lyd. Audiovector 5X, gulvhøjttalere (2)
F3 Lyd. Audiovector 5X, vintage gulvhøjttalere designet af Ole Klifoth. Passive 3-vejs højttalere. Mørnet ophæng på mellemtoneenhed i begge sider. Basrefleks konstruktion. Fremstår med brugsspor/slitage (2)

Varunr: 6169938
SEK 4 260 DK, Nivå, Stejlepladsvej 16-08-2022
18:17
SEK 497
12»