Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Nikon F2A kamerahus
Nikon F2A analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. F2 7250858. Fremstår med mindre brugsspor. Virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5279200
SEK 3 650 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:21:00
SEK 1 193
Nikon S3 kamera med 50 mm. objektiv.
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6309855 med Nikkor-H 50 mm. 1:2 No. 758459 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280645
SEK 23 868 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:38:00
SEK 11 794
Nikon F kamera med objektiv
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 6918521 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5279216
SEK 4 212 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:41:00
SEK 2 106
Leica kamera.
Ernst Leitz, Wetzlar. Leica III kamera Serienr. 424096 med Elmar 50mm 1:3,5 objektiv. Lukkermekanisme virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280894
11:19:00
SEK 2 106
Nikon F90X kamera med objektiv.
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med Tokina 70-200 mm. 1:4,5 mm. zoomobjektiv og Nikon SB-26 flash medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280393
SEK 2 527 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:38:24
SEK 702
Nikon F kamera med objektiv
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 7392501 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280315
11:59:00
SEK 2 246
Nikon FG-20 kamera med objektiv.
Nikon FG-20 analogt spejlrefleks kamerahus med Nikon Nikkor 35-105 mm. 1:3,5-4,5 zoomobjektiv. Lukkermekanisme fungerede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5279337
SEK 1 685 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:38:00
SEK 421
Leica 1 kamera
Leica 1 kamera (sort) serienr. 37566 med Leitz Elmar 50 mm. 1:3,5 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280727
SEK 14 040 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
18:39:00
SEK 7 020
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera Synchro-Compur serienr. 1762810. Carl Zeiss Planar 75 mm. 1:3,5 objektiv. Aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280330
SEK 8 424 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
18:40:00
SEK 4 212
Beosound Century samt Beolink fjernbetjening.
Beossound Century i grøn, samt Beolink fjernbetjening ophæng medfølger, brochure medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5277092
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:09:00
SEK 702
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6306572 med W-Nikkor C 35 mm. 1:2,5. No. 263592 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280614
SEK 21 060 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:29:00
SEK 10 390
Nikon 300 mm. teleobjektiv.
Nikon ED AF Nikkor 300mm. 1:2,8 teleobjektiv med telhørende Nikon HE-6 modlysblænde og transportkuffert. Fremstår med brugsspor. Ingen ridser på linseelementer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280928
19:39:00
SEK 10 390
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera Synchro-Compur serienr. S 230155. Carl Zeiss Sonar 135 mm. 1:4 objektiv. Aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5280446
SEK 16 848 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:50:00
SEK 8 424
Bang & Olufsen. Beolink 7000 RDS, Beo4 fjernbetjening samt par lysdæmpere (4)
B&O. Diverse udstyr bestående af: Beolink 7000 RDS fjernbetjening med oplader Beo4 fjernbetjening 2 lysdæmpere Fremstår med brugsspor, batterier medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 5254401
SEK 1 685 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2019
20:00:00
SEK 2 668
Beosound moment oak
Beosound moment oak trådløst musiksystem med integreret tablet. Streaming system med kommunikation mellem iPhone, smartphone, computer mm. Fremstår med minimale brugsspor. Strømkabel medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5284782
SEK 5 616 DK, Aalborg, Nibevej 27-03-2019
20:18:00
SEK 6 459
Par Carver højtalere (2)
Et sæt “Original Carver Amazing Loudspeaker System” Produceret af Carver Corporation, udviklet af Bob Carver. 2 vejs hybrid system med 60” Golden Ribbon dipoler og 4 stk 12” woofere i finite baffle system. Højde 168 cm, bredde 87 cm, dybde 31 cm Vægt 51 kg pr styk Nummererede frontrammer ...
Varunr: 5137454
SEK 11 232 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
20:28:00
SEK 5 616
Biograf filmfremviser Kalee 'Vulcan',
Biograf filmfremviser Kalee 'Vulcan'. Sokkel mærket Philips. Der medfølger en film på rullerne.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.NB. Meget tung
Varunr: 5279140
SEK 7 020 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
20:33:00
SEK 3 370
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 5194151

SEK 2 808 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28-03-2019
09:27:00
SEK 491
Tandberg spolebåndoptager model 1600X.
Tandberg spolebåndoptager model 1600X. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5283791
SEK 1 123 DK, Helsingør, Støberivej 28-03-2019
13:43:00
SEK 421
Sinar P2 teknisk kamera med diverse tilbehør (5)
Sinar P2 teknisk kamera med diverse tilbehør, heribland Sinar Binocular Reflex Magnifier, 7 Lisco mark II filmholdere, Sinar 69, 6 objektiver, 3 transportkasser, Manfrotto 161B tripod kamerastativ, IFF Salon søjlestativ, H. ca. 200 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varunr: 5272790
SEK 16 848 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-03-2019
19:38:00
SEK 8 424
LG soundbar og subwoofer fjernbetjening (2).
LG soundbar model HLX 56 S og subwoofer model SHX 56-D og fjernbetjening, ledninger. Fremstår med brugsspor herunder subwoofer med rust og skadet limning. (2).
Varunr: 5283044
SEK 1 123 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:01:00
SEK 562
Komplet fotostudio med 24 dele (3)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Varunr: 5275772

SEK 3 370 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:10:00
SEK 1 053
Bang & Olufsen. Beoplay V1-40. Fladskærm
TV Bang & Olufsen. BeoPlay V1 40" TV. Købt i 2016. Strømledning , vægbeslag, Beo4 fjernbetjening, kvittering samt manual medfølger. Indgange: USB, antenne, HDMI, AV in, Ethernet, m.fl. Fremstår med almindelig brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirent.
Varunr: 5282796
SEK 16 848 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:46:00
SEK 8 705
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg samt par BeoLab4 højttalere (4)
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, et par BeoLab4 højttalere samt Beo4 fjernbetjeningen. Kabler medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 5274493
SEK 7 020 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28-03-2019
20:57:00
SEK 3 931
Konvolut Fotoapparate (3)
Konvolut bestehend aus drei Fotoapparaten: Rollei 35, no. 3065741, Lenz Rollei HFT(R) Sonnar 40 mm f/2.8, filter thread E 30,5 x 0,5 (Tessar 40 mm f/3.5, filter thread E 24 x 0.5), 97 × 60 × 32 mm, Tragetasche, altersgemäße Reibespuren, Aufnahmeknopf beschädigt. Minox Wetzlar Modell III ...
Varunr: 5238400
SEK 3 400 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-03-2019
21:56:00
SEK 471
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varunr: 5277789

SEK 1 404 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-03-2019
19:14:00
SEK 913
Metaldetektor med pin-pointer, Semi-professionel
Metal detektor, Semi-professionel med medfølgende pin pointer. LCD skærm med baggrundsbelysning, med adskillige indstillingsmuligheder, bla. justerbar sensitivitet, hurtigt reaktionstid, dybde indikator, batteri indikator, pinpoint funktion, disc/notch/auto-notch funktion, vandtæt søgehoved på ...
Varunr: 5261880

SEK 4 774 DK, Odense, Kratholmvej 29-03-2019
19:40:00
SEK 2 387
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler.
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Original emballage.
Varunr: 5260750
SEK 4 212 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
20:44:00
SEK 2 106
Samling lyskilder med bajonetfatninger
Samling lyskilder i forskellige udførelser med bajonetfatninger. Laurtiz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5287534
SEK 1 404 DK, Odense, Kratholmvej 30-03-2019
11:32:44
SEK 421
Bang & Olufsen. Beovision 8-32'' fladskærm
Bang &Olufsen. BeoVision 8, 32" fladskærms TV. H. 53, B. 85, D. 16 cm. Type: 9550, serienr. 21429147. Svingbart vægbeslag og Beo4 remote medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Varunr: 5284566
SEK 1 685 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-03-2019
13:57:38
SEK 632
 1 2 3 4  >>