Utropspris
12»   Varor pr. sida   39 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Par Samsung Galaxy A3 mobiltelefoner 'sort' (2)
Par Samsung Galaxy A3 mobiltelefoner model SM-A300FU. 'sort' Fremstår i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2)

Varunr: 6050399

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 05-08-2021
15:35
SEK 549
Leitz Wetzlar, 'Prado' fremviser i kuffert, ca. 1960'erne
Leitz Wetzlar, 'Prado' lysbilledfremviser i kabinet af grålakeret metal med Dimaron 1:2,8 / 100 mm linse, serienr. 220449, ca. 1960'erne. I tilhørende kuffert med nøgle. H. 24. L. ca. 37 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6041450
SEK 1 372 DK, Vejle, Dandyvej 05-08-2021
18:31
SEK 412
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Varunr: 6028193
SEK 5 213 DK, Herlev, Dynamovej 05-08-2021
18:39
SEK 2 058
Marentz anlæg, ST-8 samt PM-8 (2)
Marentz anlæg, ST-8 (e) samt PM-8 (e). Fremstår med brugsspor, herunder kabinetter med ridser og mærker samt enkelt finérafslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6062055
SEK 4 115 DK, Roskilde, Store Hedevej 05-08-2021
19:04
SEK 11 523
Apple. iPhone Xs, 64 GB. Space Grey
Apple. iPhone Xs, 64 GB. Space Grey. Indkøbt 18/12/2018. Fremstår i ubrudt original emballage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varunr: 6063709
SEK 3 841 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 05-08-2021
19:04
SEK 3 841
Par Samsung Galaxy J5 Prime mobiltelefoner 'Hvid'. (2)
Par Samsung Galaxy J5 Prime mobiltelefoner. Model SM-G570F 'Hvid'. Fremstår i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6050293

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
15:12
SEK 617

Varunr: 6050400

15:35
SEK 480
Egnater Turmaster 4100 samt 2 kabinetter 4x12. (3)
Egnater Turmaster 4100 samt 2 kabinetter 4 x 12 vintage 30 højtallere. 4 separat kanaler. 100 watt rørfortærker. Virker ved indlevering. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6059848
SEK 16 462 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-08-2021
18:37
SEK 3 018

Varunr: 6058711

20:42
SEK 412

Varunr: 6064371

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
12:12
SEK 412
Samsung ED65D 65 tommer Wide PRO skærm. (2)
Samsung ED65D 65 tommer Wide, PRO skærm, LH65EDDPLG. Fjernbetjening og netkabel medfølger Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6064419
SEK 1 372 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
12:52
SEK 480
Sonab R 4000-2 forstærker
Sonab R 4000-2 forstærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6064434
SEK 1 372 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-08-2021
13:42
SEK 480
samling telefon cover og ur remme.
samling cover og ur remme bestående af: 5 stk. ipfone xs sorte læder cover 2 stk.Redneck hvide Huawei y6 læder cover stk. stk. blå iphone cover uden æske 4 stk. brune urremme for Samsung calaxy watch 1 stk. sort urrem for Samsung calaxy watch 1 stk.sort silikone urem for samsung Fremstår i...

Varunr: 6059835
SEK 2 058 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-08-2021
16:14
SEK 480
Bang & Olufsen. BeoSound 5 med BeoMaster 5 samt højtalere (7+1)
Bang & Olufsen. BeoSound 5, BeoMaster 5, type 1756, samt fem diverse B&O højtalere. Kabler samt én fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7+1)

Varunr: 6063035
SEK 5 487 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-08-2021
16:53
SEK 1 646
Samling på otte computer højtalere (8)
Samling på otte computer højtalere af sort plast, hvert sæt bestående af to højtalere samt en subwoofer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår i original emballage. Fejl og defekter kan forekomme (8)

Varunr: 6028086

SEK 1 646 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-08-2021
17:42
SEK 412
Samling BlackBerry Z10 mobiltelefoner (10)
Samling BlackBerry Z10 mobiltelefoner, model RFH12LW. 'sort'. 10 stk. Fremstår i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(10)

Varunr: 6064464

SEK 2 058 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
18:28
SEK 1 097
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler, typenr. 1601. L. 112 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Testet med strøm men ej testet på anlæg. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6064400
19:30
SEK 960
Bang & Olufsen, Beoplay A8 med stativ. (2)
Bang & Olufsen. Beoplay A8. H. 91cm, B. 66cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6064671
SEK 1 372 DK, Aalborg, Nibevej 07-08-2021
19:33
SEK 754
Canon, Canon EOS 1100D samt ekstra linse og stativ (3)
Canon, Canon EOS 1100D spejlreflekskamera med Canon objektiv EFS 18-55 mm. Samt Tamaron objektiv 18-270 mm. Stativ, ekstra batteri samt oplader medfølger. Lauritz.com indestår ikke forfunktionaliteten. (3)

Varunr: 6063919
19:36
SEK 1 646
Samling kameraer med tilbehør
Samling analoge, polaroid og digitale kameraer med diverse tilbehør. Der er blandt andet set Polaroid SX-70, HP, Canon, Samsung, Yashica ME1, Fujifilm, Nikon og meget mere. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6064568
19:51
SEK 5 213
Ingenico. To betalingsterminaler(2)
Ingenico. To betalingsterminaler. Fremstår ubrugte i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6040572
SEK 1 372 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
12:28
SEK 412
Revox A 77 samt fire tilhørende bånd (5)
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager i kabinet af bemalet træ. H. 38 B. 42 D. 22 cm. Samt fire tilhørende bånd bestående af: Maxell 35-180B, Maxell empty MR-10, Philips ER26 samt ReVox. Fremstår med brugsspor, afslag i træ. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Varunr: 6063954
SEK 2 744 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
17:39
SEK 1 372
Bang & Olufsen Beomaster1600
Bang &Olufsen. Beomaster 1600, Kabinet af palisander. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette...

Varunr: 6042432
SEK 1 097 DK, Aalborg, Nibevej 08-08-2021
18:03
SEK 412
Meade. Teleskop, model ETX-90EC mm. (3)
Meade. Teleskop, model ETX-90EC, computer controler, model 497 Autostar samt stativ, model 884Deluxe Field Tripod. Fremstår med lettere brugsspor i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6063995
SEK 5 487 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
18:39
SEK 3 292
Bang & Olufsen. Beolab 3500
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. L. 112 cm. Fremstår med brugsspor, frontstykke mangler, uoriginalt 'hul' til kabler'. Kabler medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6059900
SEK 1 097 DK, Vejle, Dandyvej 08-08-2021
20:34
SEK 412
Sony Bravia. 47 tommer LCD fladskærmstv.
Sony Bravia. 47 tommer LCD fladskærmstv model 47W802A. Fremstår med brugsspor. Fjernbetjening og strømkabel medfølger ikke.

Varunr: 6051572
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
20:36
SEK 412
JBL. Et par control monitors, model 4312 (2)
JBL. Et par control monitors, model 4312. Kabinet af fineret teak. Mål: 60 x 36 x 30 cm. Fremstår med overfladiske mærker, samt kraftige finerskader i bunden af den ene. Er ifølge sælger fuldt funktionelt. (2)

Varunr: 6064906
SEK 9 603 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
20:55
SEK 2 332
Bang & Olufsen. Radio, model 'Mini 47'
Bang & Olufsen. Radio, model 'Mini 47'. Kabinet udført af træ. B. 40, H. 25, D. 20 m. Fremstår med alders-/brugsslitage, herunder kabinet med ormehuller. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6059991
SEK 2 058 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
21:27
SEK 412
Pioneer PL-L1000 pladespiller
Pioneer PL-L1000 pladespiller med linear motor arm. Fremstår med alm. brugsspor. Pickup er monteret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6063813
21:51
SEK 1 097

Varunr: 6050294

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 09-08-2021
15:12
SEK 412
12»