Utropspris
12»   Varor pr. sida   40 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere, Blyanten, Mk 1, med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. Strømkabler samt tilslutning kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med alm. brugsspor. Virker ved indlevering (2)

Varunr: 6039805
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
14:22
SEK 3 546
Bang & Olufsen. Beogram 1500 og Beomaster 900 (2)
Bang & Olufsen, grammofon/pladespiller, model Beogram 1500, i kabinet af egetræ. H. 9 L. 44 B. 33 cm. Samt Bang & Olufsen. Beomaster 900 radio i kabinet af palisander. H. 14 L. 74 D. 21 cm. To Louis Armstrong lp'er medfølger. Fremstår med brugsspor, pladespiller med ridser på låg. Fejl og mangler...

Varunr: 6044399
SEK 1 637 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
18:17
SEK 546
To Stk. HP OfficeJet Pro 8730 all in one printer (2)
To Stk. HP OfficeJet Pro 8730 all in one printer ( printer / kopi / scanner ) Fremstår med almindelige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6045234
SEK 1 364 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
20:12
SEK 409
Leitz Wetzlar, 'Prado' fremviser i kuffert, ca. 1960'erne
Leitz Wetzlar, 'Prado' lysbilledfremviser i kabinet af grålakeret metal med Dimaron 1:2,8 / 100 mm linse, serienr. 220449, ca. 1960'erne. I tilhørende kuffert med nøgle. H. 24. L. ca. 37 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6041450
SEK 2 046 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
20:25
SEK 477
Bang & Olufsen Beomaster 2000
Bang og Olufsen, Beomaster 2000. i kabinet af palisander. Fremtræder med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Be aware that there may be different rules for trading and importing rosewood to other countries. When exporting from Denmark, please contact the authorities in the ...

Varunr: 6042431
SEK 1 091 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
13:32
SEK 409
Lenovo Think Vision skærme produceret 2020(11)
Lenovo Think Vision skærme, model A18238FS0 produceret 2020. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(11)

Varunr: 6044217
SEK 2 728 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
14:38
SEK 2 182
2 stk. VSX afspillere 7´, ubrugte (2)
2 stk. VSX afspillere, ubrugte med følgende specifikationer: 7-inch TFT LCD colour monitor (16:9) Roof Mounting application, High brightness:450cd/M2 Dome light built-in Auto switch NTSC and PAL Adjusable colour/contrast/brightness/tint Built-in IR transmitter for wireless headphone FM ...

Varunr: 6044096
SEK 2 046 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-06-2021
17:55
SEK 546
Bang & Olufsen.
Bang og Olufsen Beogram 3400. pladespiller med kabinet af eg. Fremstår med skade på låget. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042395
18:25
SEK 409
Bang & Olufsen Mini Moderne 514 RG
Bang & Olufsen Mini Moderne 514 RG Radio med grammofon. Teak kabinet B 86 cm. H 40 cm D 35 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 6042421
18:25
SEK 477
Bang & Olufsen. Mikrofon Beomic 2000
Bang & Olufsen. Mikrofon Beomic 2000 med fødder som kan udfoldes. Original æske og brugsanvisning medfølger Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042400
SEK 2 046 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
18:27
SEK 409
Bang & Olufsen. MD8
Bang & olufsen. MD8 Mikrofon. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042402
18:28
SEK 409
Bang & Olufsen. Beogram 1800 Pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 1800 Pladespiller kabinet af palisander. Virker ved test. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, ...

Varunr: 6042397
18:34
SEK 546
Bang & Olufsen Beomaster1600
Bang &Olufsen. Beomaster 1600, Kabinet af palisander. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette...

Varunr: 6042432
18:35
SEK 409
Bang & Olufsen. S 607 højttalere (2)
Bang & Olufsen Par højttalere Type S 607. kabinetter af teak. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2)

Varunr: 6042427
18:40
SEK 409
Bang & Olufsen. Beovox 600 Højtalere (2)
Bang & Olufsen Beovox 600 højttalere kabinetter af palisander. Fremstår ,ed brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette ...

Varunr: 6042430
18:41
SEK 409
Bang & Olufsen Beosystem Dirigent (4)
Bang & Olufsens første stereoanlæg Beosystem Dirigent lanceret 1962. Bestående af: Dirigent 610 K radio i metalkabinet med palisander front. B&O Pladespiller Type 42 VF i palisander kabinet 2 Beovox 1000, type 6208 højttalere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varunr: 6042392
SEK 6 819 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
18:42
SEK 3 273
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Varunr: 6028193
SEK 5 182 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:00
SEK 2 182
Yamaha, el-orgel. Model: Electrone HC 2
Yamaha el orgel. Model: Electone, model HC-2 med stel og pedaler, manual medfølger. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6045658
SEK 1 364 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
19:47
SEK 409
Harmon Kardon stereoanlæg (6)
Harmon Kardon stereoanlæg bestående af forstærker, model HK675 og Tuner, model TU970 samt fire Australian Monitor højttalere med vægbeslag, model Install10. Der medfølger div. kabler. Velegnet som lyd anlæg til butiksbrug. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for ...

Varunr: 6045684
SEK 3 273 DK, Odense, Kratholmvej 23-06-2021
20:16
SEK 477
B&O Hyperbo Junior K 1936
Bang & Olufsen: Hypérbo Junior-radio Model K i kabinet af nøddetræ fra 1936. Mål ca: H. 28. D. 20. B. 54 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, små mærker i træet.

Varunr: 6035882
SEK 4 910 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
21:29
SEK 546
B&O Højttaler Type D
B&O Højttaler Type D. Kabinet fremstår med aldersvarende brugsspor og manglende stof og bagklædning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6035889
SEK 8 728 DK, Herlev, Dynamovej 24-06-2021
08:10
SEK 1 500
Bang & Olufsen bordradio, model Hyperbo Junior
Bang & Olufsen bordradio model Hyperbo Junior med kabinet af valdnød. produceret i 1936. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6035885
SEK 4 910 DK, Herlev, Dynamovej 24-06-2021
08:16
SEK 682
Beomaster 3400
Bang & Olufsen. Beomaster 3400 i kabinet af egetræ. Fremstår med få alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, men iflg sælger fungerer den fejlfrit. Brugsanvisning medfølger.

Varunr: 6045607
SEK 2 728 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-06-2021
20:36
SEK 614
Bang & Olufsen Radio model Grand Prix 610 Present med Ekko enhed (2)
Bang & Olufsen Radio model Grand Prix Present AM-FM Stereo 610 med kabinet af teak og med separat Ekko enhed af metal. 1960'erne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6032423
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
10:13
SEK 546
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. (2)
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. Demo modeller, minimale brugsspor. (2)

Varunr: 6028928
SEK 3 546 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
13:13
SEK 477
Bang & Olufsen model Mini DeLuxe 609 Radio
Bang & Olufsen model Mini DeLuxe 609 Radio med kabinet af nøddetræ. L 68 cm. H 21 cm D 17 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6032419
SEK 2 182 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
13:24
SEK 477
Sony Bavaria TV ,,Model KD 85XF8596 LED TV - 4K UHD.
Sony Bavaria TV ,,Model .KD 85XF8596 LED TV - 4K UHD. Modelår: 2018 Dimensioner og vægt: Stativbredde:Ca. 155,2 Vægt af TV uden fod: Ca. 44,1 kg VESA®-hulafstand (B x H) 40,0 x 40,0 cm TV'ets mål uden fod (B x H x D): Ca. 191,1 x 109,8 x 7,3 cm Vægt af TV med fod Ca. ...

Varunr: 6041413
SEK 16 365 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-06-2021
20:27
SEK 7 092
Liebherr indbygnings vinkøleskab & sommelier skuffe m/ brugsanvisning
Liebherr, indbygnings vinkøleskab model Grand Cru WKEgw 582-20 samt tilhørende sommelier skuffe. Indkøbt juli 2020, men aldrig monteret eller brugt. Dewr medfølger diverse tryksager. Fremstår uden brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Vejl. udsalgspris på vinkøler er 17999,- Lauritz.com...

Varunr: 6030720
SEK 13 638 DK, Odense, Kratholmvej 25-06-2021
21:14
SEK 750
Ingenico. To betalingsterminaler(2)
Ingenico. To betalingsterminaler. Fremstår ubrugte i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6040572
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 26-06-2021
10:19
SEK 409
Yashika fotoudstyr
Yashika fotoudstyr bestående af 13 kamerahuse og div objektiver her i blandt Tonika 500 mm. 1:8. Fremstår med brugsspor. Flere kameraer med fejl og mangler. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6046328
10:26
SEK 409
12»