Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varunr: 5277790

SEK 1 439 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
11:16:00
SEK 432
Laserdisc med 50+ discs
Pioneer laserdisc CLD-M301 mangler startknappen samt 50+ laserdisc's. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5441111
SEK 4 317 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
13:24:00
SEK 504
Podspeakers højtaler mm.
Podspeakers højtaler i sort mm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5435714
SEK 1 151 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
13:39:18
SEK 935
Bang & Olufsen. Beocenter 8000 (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 8000. Dolby B C NR HX Pro. Tilhørende fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 5438356
SEK 1 439 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
13:47:10
SEK 432
Miele Tørremaskine / tørretumbler
Miele Tørremaskine / tørretumbler, Hvid, Frontbetjent, TwinDos, SteamFinish T1, XL Tronic. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5441506
SEK 10 072 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
14:00:28
SEK 4 029
Focal, professionel subwoofer, model CMS
Focal professionel subwoofer til mindre studios, model CMS, H. 44,5 cm. 35x43 cm. Vægt ca. 23 kg. Fremstår med brugsspor samt gitre med enkelte afskalninger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5442728
SEK 3 453 DK, Odense, Kratholmvej 22-09-2019
14:31:49
SEK 2 014
HP OfficeJet Pro 8710
HP OfficeJet Pro 8710 printer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5429701
14:46:08
SEK 432
Pentax p30 mm.
Pentax P30, Pentax linse 1:4, 70-200 mm., Achiever 300DX, Pentax Espio 70 med tilhørende etui mm. Manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5430051
14:55:00
SEK 432
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med objektiv
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med Tokina 70-200 mm. 1:4,5 mm. zoomobjektiv og Nikon SB-26 flash medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5442847
SEK 3 166 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
15:09:28
SEK 432
Empire Scientific Corp. U.S.A. Pladespiller model 698. Kabinet af teaktæ, børstet aluminium
Empire Scientific Corp. U.S.A. Pladespiller model 698. Kabinet af teaktæ, børstet aluminium. Monteret med Empire 2000 S66X pickup. Fremstillet i U.S.A. 1970/'80-erne. 45 x 39 cm. Fremstår med brugsspor og overfladeridser i låg. To ekstra Empire 2000 S66X picupper medfølger samt ekstra ubrugt ...
Varunr: 5441427
SEK 5 756 DK, Aalborg, Nibevej 22-09-2019
18:00:00
SEK 4 029
Diverse kameraer og objektiver
Samling bestående af 11 kameraer deriblandt Agfa Flexilette, Miranda Sensomat, Istamatic og Agfa Clack. Derudover 4 objektiver mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5433314
SEK 2 878 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
19:14:00
SEK 432
Bang Olufsen, parti B&O dele (3)
Bang Olufsen, parti B&O dele. Bordstander til Beocenter 2, vægophæng til Beolab 3 samt vægophæng til Beosound 9000. Fremstår i original emballage. (3)
Varunr: 5442077
SEK 2 878 DK, Odense, Kratholmvej 22-09-2019
19:27:00
SEK 432
Mathew Norman bordur
Matthew Norman bordur af messing. Hvidemaljeret urskive med romertal. Quartz værk. H. 17 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalieten
Varunr: 5437185
SEK 1 727 DK, Hørsholm, Hammervej 1 22-09-2019
19:46:00
SEK 432
To vippemaskiner samt M&M automat og øvrig automat (4).
To vippemaskiner af glasfiber forestillende Nuser og Raket-bil. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Med mønt indkast, ene ukendt anden til 10,- kr. L 104 cm, H. 114 cm (Nuser) og L. 120 cm, H. 70 cm (raketbilen). Dertil M& M's automat / eller øvrigt slik med tre beholdere på ...
Varunr: 5411697
SEK 10 072 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
19:48:00
SEK 4 892
Konvolut Kameras (4)
Konvolut Kameras, verschiedene Modelle bestehend aus: Olympus AF-1, Pentax PC 35 AF-M, Pentax ESPIO 115, Polaroid Supercolor 670 AF. Gebrauchsspuren (4)
Varunr: 5425363
SEK 2 144 DE, Hamburg, Große Elbstraße 22-09-2019
19:51:00
SEK 482
Laptop Dell E7240 12''
Laptop Dell E7240 i7-4600U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 12" HD screen, Bluetooth, Fingerprint, Camera, W8 Pro nicht installiert, schwedische Tastatur, Gebrauchsspuren. Lauritz.com garantiert nicht für die Funktionalität.
Varunr: 5425360
SEK 3 216 DE, Hamburg, Große Elbstraße 22-09-2019
19:52:00
SEK 590
WOLF kaffe maskine
WOLF. kaffe maskine, elektricititet. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5430260
SEK 7 195 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
19:54:00
SEK 1 295
Nikon D4s med 16-35mm VR ED + WT-5
Spejlreflekskamera, DSLR. Nikon D4s. 16 MP full-frame (FX) CMOS sensor, ISO 100-25600 (50-409600 ved "hi" / "Lo") 11 Fps kontinuert optagelse. Med 16-35mm AF-S Nikkor 1:4 G VR ED IF vidvinkelzoom med UV filter. Medfølger 16-35 mm WT-5 wireless transmitter til tethered capture / direkte ...
Varunr: 5438634
SEK 35 973 DK, Herning, Engdahlsvej 22-09-2019
20:15:00
SEK 20 145
Clearaudio, 'Balance' high-end class A effektforstærker
Clearaudio, 'Balance' high-end class A effektforstærker med både balancerede indgange og ubalancerede / RCA indgange, fremstillet i Tyskland 2010. Mål: H. 22. B. 48. D. 27 cm. Fungerer ifølge rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5431068
SEK 21 584 DK, Vejle, Dandyvej 22-09-2019
20:23:00
SEK 7 770
Nikon PC-E Micro Nikkor 85mmf 1:2,8 D ED
Objektiv, Nikon PC-E Micro Nikkor 85mmf 1:2,8 D ED tilt /shift- objektiv. Vidvinkel med +/-11,5 mm shift- og +/-8,5 º tilt, der gør det muligt at rette perspektiviske fortegninger optisk - i selve optagelsen. Nærgrænse 0,39m; max gengivelsesforhold 1:2. Mont. med UV-filter og modlysblænde, pose ...
Varunr: 5438637
SEK 14 389 DK, Herning, Engdahlsvej 22-09-2019
20:25:00
SEK 6 043
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘, elektrisch, italienisches Design, beiges Kunststoffgehäuse, vorderseitig mit Herstellernamen und Modellbezeichnung, H.14,5 cm, B.45 cm, T.34 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, Bestoßungen, Kratzer. Lauritz.com garantiert nicht die ...
Varunr: 5372657
SEK 1 286 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-09-2019
20:27:00
SEK 429
Peter Hartwein, hi-fi-anlæg fra serien Atelier, fremstillet hos Braun + to Grundig Audiorama 8000 (3)
Peter Hartwein, hi-fi-anlæg fra serien Atelier, fremstillet hos Braun + to Grundig Audiorama 8000. Krystalgråt lakeret metalkabinet, to sorte kuglehøjttalere Audiorama fra Grundig med forkromede standere med tre fødder. Bestående af komponenterne P1, DR5, T1, A1, C2 og CD2. Fremstår med lette ...
Varunr: 5439823
SEK 13 936 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 22-09-2019
20:30:00
SEK 4 288
Nikon. PC-E Nikkor 24mm tilt & shift objektiv.
Objektiv, Nikon PC-E Nikkor 24mm1:3,5D ED tilt /shift- objektiv. Vidvinkel med +/-11,5 mm shift- og +/-8,5 º tilt, der gør det muligt at rette perspektiviske fortegninger optisk - i selve optagelsen. Nærgrænse 0,25m. Mont. med UV-filter og modlysblænde, pose medfølger. Fremstår med små- ...
Varunr: 5438636
20:35:00
SEK 6 043
Revox B77, båndoptager
Revox B77, båndoptager, fra det schweiziske firma Revox, blev produceret i 1977, 3 tonehoveder. Apparatet blev istandsat i 2002, betegnet med producentetiket. Mål ca.: H. 46 cm, B. 46 cm, D. 17 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsspor.
Varunr: 5407726
SEK 8 576 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 22-09-2019
20:37:00
SEK 2 948
Dieter Rams, hi-fi-anlæg fra serien Atelier, fremstillet hos Braun + to Grundig Audiorama 8000 (3)
Dieter Rams, hi-fi-anlæg fra serien Atelier, fremstillet hos Braun + to Grundig Audiorama 8000. Sortlakeret metalkabinet, to sorte kuglehøjttalere Audiorama fra Grundig med forkromede standere med tre fødder. Anlægget består af komponenterne P4, DR5, CD4, A2, C2 og T2. Fremstår med lette alders- ...
Varunr: 5439826
20:40:00
SEK 1 072
Nikon. AF-S Nikkor 400mm 1:2,8 G ED
Teleobjektiv. AF-S Nikkor 400mm 1:2,8 G ED. Hurtigt teleobjektiv med fast brændvidde til eks. sports- og dyrefoto. Næstseneste generation af objektivet, med 14 linseelementer i 11 grupper, heraf 3 ED-glaselementer og 1 nanokrystalbelægning. blændeområde f. 2,8-22. vægt ca 4,6 kg Medfølger ...
Varunr: 5438629
SEK 50 362 DK, Herning, Engdahlsvej 22-09-2019
20:46:00
SEK 25 181
DUX pladespiller, samt Harman Kardon forstærker (2)
DUX pladespiller med pick-up, samt Harman Kardon forstærker, model HK440VXI, manual til forstærker medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 5440663
SEK 1 151 DK, Odense, Kratholmvej 23-09-2019
15:22:00
SEK 432
Hifi-Anlage mit Boxen
Hifi-Anlage mit Boxen Bestandteile: Sanyo-Konsolen (4) Architect Series, Schallplattenspieler Saba Quartz Pitch Controll, Boxen Quadral (2), diverse Anschlusskabel. nicht auf Funktion überprüft.
Varunr: 5420477
SEK < 1,000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 23-09-2019
17:22:00
SEK 429
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling.
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling mount silver. Turn 360. Fremstår ubrugt i original æske.
Varunr: 5428825
SEK 4 317 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2019
19:50:00
SEK 432
Sony spolebåndoptager TC-366 Solid State
Sony spolebåndoptager TC-366 Solid State, kabinet fineret med teak. H.12/20 x 41 x 38 cm. Fremstår med brugsspor, mindre hjørneafslag på finér.
Varunr: 5434887
SEK 1 439 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-09-2019
19:52:00
SEK 432
 1 2 3 4  >>