Utropspris
12»   Varor pr. sida   45 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
M204/21 Harmon/Kardon højtaler, model Onyx Studio 6
Harmon/Kardon højtaler, model Onyx Studio 6. H. 28 cm. Fremstår med brugsspor, uden strømstik. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6100322
SEK 1 094 DK, Herlev, Dynamovej 20-10-2021
14:36
SEK 821
M235/21 Samling mobilcovere og mobilbeskyttelsesglas (ca. 220)
Samling mobilcovere (ca. 59) og mobilbeskyttelsesglas (ca. 165). Fremstår ubrugte i original emballage, brugsspor kan forekomme. (ca. 220) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6100351
14:37
SEK 479
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varunr: 6102099
14:43
SEK 410
Bang & Olufsen. Beocenter 2300 anlæg med et par Beolab 4000 højtalere.
Bang & Olufsen. Beocenter 2300 anlæg med CD og radio. Samt et par Beolab 4000 højtalere. Medfølgende vægophæng samt diverse kabler m.m. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge sælger med Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6101535
SEK 4 103 DK, Aalborg, Nibevej 20-10-2021
19:00
SEK 2 325

Varunr: 6091256
19:16
SEK 410
Ricoh. 360 grader kameraer (2)
Ricoh 360 grader kameraer, hhv. Theta SC og Theta S. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Varunr: 6091638
SEK 2 052 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-10-2021
19:16
SEK 752
UArm Swift Pro-robotarm
UArm Swift Pro-robotarm. Fremstår med minimale brugsspor i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varunr: 6091634
SEK 5 471 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-10-2021
19:22
SEK 889
Aurora m.fl. Samling diverse fotoudstyr
Aurora m.fl. Samling diverse fotoudstyr best. af bl.a: Fire Aurora Fusion remote control lighting system RF600, ekstra Xeon Tube medfølger, trådløs fjernbetjening (kan justeres både flash og pilot lys uafhængigt af hinanden på alle enheder), forskellige farvefiltre samt to biceller til ...

Varunr: 6097759
SEK 12 310 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-10-2021
20:07
SEK 8 207
Bang & Olufsen. Beocenter 2500 med højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 2500 med højttalere samt Beolink 1000. Fremstår med brugsspor samt manglende strømkabel. Højtalere er defekte Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6060265
SEK 1 094 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-10-2021
20:08
SEK 1 094
Nikkormat spejlreflexkamera med tilbehør.
Nikkormat spejlreflexkamera med 52 mm. Linse. Medfølgende to Nikon linser, en Sigma 28-200 mm linse, Braun blitz samt div. tilbehør. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6098172
SEK 1 368 DK, Herlev, Dynamovej 20-10-2021
20:30
SEK 1 641
0900-30170-00030-21 Bang og Olufsen. Beocenter 2, fire Beolab 6000 og to Beosound 4 (7)
Bang og Olufsen. Samling B&O bestående af: Beocenter 2, fire Beolab 6000 og to Beosound 4. Kabler medfølger til to Beolab 6000 og til den ene Beosound 4. Fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7) Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra ...

Varunr: 6102005
SEK 2 052 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2021
13:13
SEK 2 599
Samling ældre fotoudstyr

Varunr: 6024866
SEK 1 094 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2021
16:00
SEK 410
Samling fotoudstyr
Samling professionelt fotoudstyr, bl.a. Manfrotto 'Avanger', Multiblitz Variolite Compact 600 m.m. Fremstår med alm. brugsslitage, Lauritz.com garanterer ikke for funktionen, samt eventuelle fejl og mangler.

Varunr: 6091939
SEK 8 207 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21-10-2021
18:06
SEK 4 103
Iphone 6S model A1688, 16GB, silver
Iphone 6S, Silver, model A1688, 16GB. Mobilen er testet og kan starte op ved indlevering. Kasse, cover samt kabel medfølger. Fremstår med brugsspor herunder lille pixelfejl i skærm.

Varunr: 6102308
SEK 1 094 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2021
19:16
SEK 479
Samling Bang & Olufsen. Bl.a. tre stk Beolab 3500 højttalere, Beosound/Beomaster 5, fire stk. Beo4 remotes
Samling Bang & Olufsen surround. Bl.a. tre stk Beolab 3500 højttalere, Beosound5 samt Beomaster5, fire Beo4 remotes. Fremstår velholdt med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6090276
19:50
SEK 5 198
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Varunr: 5516668

SEK 2 736 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-10-2021
11:19
SEK 2 325

Varunr: 6091255
SEK 1 094 DK, Herlev, Dynamovej 22-10-2021
13:15
SEK 410
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Varunr: 6063027
SEK 9 574 DK, Herlev, Dynamovej 22-10-2021
14:37
SEK 7 660
Bang & Olufsen. Radio standard 508
Bang og Olufsen. Radio i kabinet af træ model: standard 508. B. 53 cm., H. 37 cm., D. 30 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6098729
SEK 1 368 DK, Aalborg, Nibevej 22-10-2021
17:20
SEK 410
Lemus home Piano højtaler.
Lemus home Piano højtaler. Fremstår ny og ubrugt i original emballage. Lauritz.com garanterer ikke for fuktionaliteten. første to foto er model foto. - Specifikationer - High Definition 24bit / 192Khz - Forstærker: 4-channel HiFi, 300 watt RMS - Bas: 1 x High End long-excursion 8" - 2 x ...

Varunr: 6093334
SEK 10 122 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-10-2021
19:47
SEK 8 207
B&O m.fl. Samling telefoner. (6)
B&O m.fl. Samling diverse telefoner og et ekstra rør. Fremstår med aldersrelateret brugsspor, ridser, mærker og snavs. (6)

Varunr: 6089921
SEK 1 094 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2021
14:07
SEK 410
Bose. QuietComfort 35, trådløst headset
Bose. QuietComfort 35, trådløse høretelefoner i originalt etui og med kabel. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6102811
14:15
SEK 1 641
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varunr: 6088096
SEK 1 094 DK, Aalborg, Nibevej 23-10-2021
15:07
SEK 479
Hp printer, model LaserJet 700 M712
Hp printer, model LaserJet 700 M712. Patron medfølger. Fremstår ubrugt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6102489
SEK 2 736 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-10-2021
17:15
SEK 1 505
To subwoofere (2)
LG SPJ5-W og NHT Model SW2 subwoofere. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6082194
SEK 1 368 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-10-2021
18:28
SEK 410
Sony Playstation 3 med controllere , spil samt høretelefoner (15)
Sony Playstation 3 med 2 controllere og 10 spil. Strømkabel samt to høretelefoner af mærkerne Jabra samt NOS H-500 medfølger. Ikke testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (15)

Varunr: 6102725
SEK 1 641 DK, Aalborg, Nibevej 23-10-2021
19:06
SEK 410
Beocenter 2600 med højttalere (3)
Radio med båndoptager samt højtalere, Beocenter 2600 og 2 Beovox S35. L. 68 cm. Fremstår med brugsspor. Kabinetter af palisander. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved...

Varunr: 6101538
19:12
SEK 410
Bang & Olufsen: Penta højttalere, CD-holder, anlæg m.m.
Samling Bang & Olufsen bestående af: 1 sæt Penta højtalere, H. 164 cm. Beosound 3000. 1 sæt højtalere, type 6201L. CD-holder, H. 60 cm. Der medfølger desuden div. kabler, 1 fjernbetjening samt div. CD'er. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fuktionaliteten.

Varunr: 6094069
SEK 8 207 DK, Odense, Kratholmvej 23-10-2021
21:06
SEK 5 471
Densen B-200 samt B-340 audio anlæg (2)
Densen B-200 analog forforstærker samt Densen B-340 Effektforstærker, effekt: 4x60W 8 ohm /4x120W 4 ohm. Sort børstet front. Fremstår med minimale brugsspor, dog ridse på forforstærker. Vejl. salgspris på 15999,- pr. stk. (2)

Varunr: 6088259
SEK 21 885 DK, Odense, Kratholmvej 23-10-2021
21:15
SEK 10 942

Varunr: 6091254
SEK 1 094 DK, Herlev, Dynamovej 24-10-2021
08:25
SEK 410
12»