Utropspris
12345...13»   Varor pr. sida   363 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Nespresso DeLonghi. Model Lattissima. Inkl. mælkeskummer og to stks. afkalkning. (4)
Espressomaskine Nespresso DeLonghi. Espressomaskine model Lattissima. Inkl. mælkeskummer og to stks. afkalkning. Fremstår med brugsspor og manglende låg til vandbeholder. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på ...

Varunr: 6230016
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2022
12:19
SEK 775
Havebænk - Hvid L.
Havebænk i hvidlakeret FSC-certificeret akacietræ. 92,0 x 62,0 x 200,0 cm. I original brudt emballage. Modelfoto. (2)

Varunr: 6228787

12:37
SEK 1 550
SEIN. Et par stager model VNKL 1 & 2, messing. (2)

Varunr: 5786649

12:53
SEK 423
Cinas. Cafebord - Teaktræ
Cafebord med lammeller af Teaktræ samt stel af pulverlakeret metal. Mål. 70x70x76 cm. Udstillingsmodel. Produceret for Cinas A/S

Varunr: 6230070

SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-06-2022
13:09
SEK 705
To multifunktionsstiger (2)
To multifunktionsstiger af af solid aluminium. Fremstår med brugsspor. (2) Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6229727
SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2022
13:30
SEK 1 409
Ambiance. Bistro Cafesæt (3)
Ambiance. Bistro Cafesæt med stel af metal samt bordplade / sæder af sten mosaik. Udstillingsmodeller, bordplade med revne. Mål. Ø. 60 H. 73 cm. (3)

Varunr: 6230104

13:31
SEK 987
Cinas. Havebord.
Havebord med lameller af Polywwod samt pulverlakeret metal stel. Mål. Ø. 130 H. 73 cm. Udstillingsmodel nedpakket i emballage. Modelfoto. Produceret for Cinas A/S

Varunr: 6230074

SEK 1 691 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-06-2022
13:50
SEK 1 057
Holzstar Spånsuger SAA 2003
Holzstar Spånsuger SAA 2003. H. 200 cm. Fremstår med få brugsspor. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6229706
13:52
SEK 1 550
Dækstol. Toronto. Teak
Dækstol. Model Toronto. Teaktræ. Mål. 99,0 x 56,0 x 160,0 cm. Udstillingsmodel fremstår nedpakket i brudt original emballage. Modelfotos.

Varunr: 6229399

14:15
SEK 1 057
Samling værktøj (11)
Samling værktøj. Betonvibrator, slibemaskine, Bosch GEX 125-1 AE excentersliber, DeWalt D25124 borehammer, Nilfisk Alto C110.2 højtryksrenser, Stanley compressor 1.5Hp 8 bar, Black Bull kompressor, div. lamper, mm. Brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (11)

Varunr: 6228039
SEK 2 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-06-2022
14:35
SEK 987
Havebænk - Hvid L.

Varunr: 6228783

14:41
SEK 1 339
Samling murerværktøj
Samling murerværktøj, heriblandt 2 Sigma fliseskærere, 2 stk. mukkert, 8 skruetvinger, pælespade, 2 ks. div. spartler, træk- og gribebrætter mm. Brugsspor.

Varunr: 6228033
SEK 2 114 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-06-2022
14:41
SEK 1 057
To stk. Summer Waves pool´s - 4906 liter (2)
To stk. Summer Waves pool´s - 4906 liter. 305 x 76 cm. Nedpakket i original emballage. Fejl og mangler kan forekomme. Modelfoto (2)

Varunr: 6228708

14:43
SEK 493
Køkkenbord med håndvaske
Køkkenbord af rustfri stålmed to indbyggede håndvaske. H. 98 cm. B. 220 cm. D. 61 cm. Fremstår med smuds og brugsspor.

Varunr: 6221209
SEK 2 819 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2022
14:47
SEK 564
Jens Harald Quistgaard m.fl. To gryder, serveringsbræt af teak samt to Cylinda-line fade (5)
Jens Harald Quistgaard. To gryder af blåemaljeret støbejern med tilhørende omviklede stande på ben af teak. Den ene dybere, denne mrk. 'IHQ, Made in Denmark'. Samt stort serveringsbræt / fad af teak, stemplet 'Dansk Designs Denmark, IHQ'. Ø 48, L. inkl. hanke: 66 cm. Desuden Arne Jacobsen for ...

Varunr: 6228324
SEK 1 691 DK, Vejle, Dandyvej 29-06-2022
14:48
SEK 1 128
Stillads + foldestillads og tilbehør. (57)
Stillads + foldestillads og tilbehør. Bestående af Jumbo foldestillads med ét låsebræt H. 184 cm. B. 184 cm. Én Custer trappe 290 cm. inkl. otte Custer gelænder til trappe. Tre murebukke H. 100 cm. B. 93 cm. Fire låsebrædder 300 cm. To diagonaler. 300 cm. Seks tværbjælker H. 124cm. B. 92 cm.Tre ...

Varunr: 6229793
SEK 7 047 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2022
14:48
SEK 7 893
Friis & Moltke m.fl. Knagerækker af rød- og bordeauxlakeret stål (12)
En samling knagerækker bestående af: Friis & Moltke. Seks knagerækker af rødlakeret stål samt andet fabrikat 7 knagerækker af bordeauxlakeret stål. H. 8, L. 82,5, D. 4,5 cm og H. 10, L. 143, D. 13 cm. Malingrester, ridser og enkelte med rust (12)

Varunr: 6229413

SEK 1 409 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-06-2022
14:53
SEK 493
Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear Steel. Have/cafébord
Thomas Bentzen for Muuto. Model Linear Steel. Have/cafébord af sortlakeret metal. Fremstillet hos Muuto, mærket herfra. H. 73, Ø. 70 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og ridser.

Varunr: 6202199

15:04
SEK 423
Bahco. Værkstedsvogn E72, sort
Bahco. Værkstedsvogn E72, sort. Uden værktøj. H. 95,5 cm. B. 78 cm. D. 51 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Varunr: 6229836
15:08
SEK 1 550
Cinas. Havebord - Model Leaf
Havebord med lameller af Polywwod samt pulverlakeret metal stel. Model Leaf. Mål. Ø. 130 H. 73 cm. Udstillingsmodel nedpakket i original emballage. Produceret for Cinas A/S Modelfoto.

Varunr: 6230075

SEK 2 255 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-06-2022
15:11
SEK 1 550
2 cappucinofarvede islandske lammeskind (2)
2 lammeskind - indfarvede i en cappuccinofarvet nuance. Tyk og blød kvalitet. Modelfotos - bemærk stole medfølger ikke. Mål ca. 78x58 og 84x60 cm. cm. (2)

Varunr: 6210986

SEK 1 832 DK, Odense, Kratholmvej 29-06-2022
15:26
SEK 1 409
2 svenske hvide lammeskind (2)
2 hvide svenske lammeskind. Mål ca. mellem 110x80 cm. og 100x60 cm. Modelfotos. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.

Varunr: 6203310

SEK 1 550 DK, Odense, Kratholmvej 29-06-2022
15:27
SEK 1 198
Henrik Pedersen for Houe. Fem havestole / armstole model Reclips, udstillingsmodeller (5)
Henrik Pedersen. Fem havestole / armstole med sæde og rygstykker af sort plast fremstillet af dansk husholdningsplast samt stabelstel af sort pulverlakeret aluminium. Fremstillet hos Houe, model Reclips. Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller. Fremstår med lettere håndteringsspor på stel. HOUE arbejder ...

Varunr: 6227347
SEK 6 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-06-2022
15:30
SEK 3 664
Keter hyndeboks. Model Denali 100
Keter hyndeboks fremstillet af Plast (Duotech) Model Denali 100. Mål. 70,6 x 122,9 x 62,1 cm. Demomodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6229589

15:37
SEK 423
Havebænk - Hvid L.

Varunr: 6228785

15:40
SEK 1 268
Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande (2)
Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande af sort pulverlakeret metal og forkromet metal. Designet af Holger Nielsen. H. 72 Ø. 30 cm. 30 liter. Fremstår med brugsspor, herunder ridser, mærker, enkelt trykmærke på ene låg. (2)

Varunr: 6222154
SEK 2 819 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-06-2022
15:43
SEK 1 832
AL-KO Elektrisk plæneklipper.
AL-KO Elektrisk plæneklipper. Model 38.2 E Comfort. Demomodel/udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6229612

15:44
SEK 775
Henrik Pedersen for Houe. Tre havestole model Reclips samt cafébord model Circum (4)
Henrik Pedersen. Tre havestole / armstole model Reclips med sæde og rygstykker af sort plast fremstillet af dansk husholdningsplast, armlæn af bambus samt stabelstel af sort pulverlakeret aluminium. SH. 46 cm. Samt cafébord model Circum med bordplade af sort pulverlakeret aluminium samt trebenet ...

Varunr: 6227385
SEK 5 074 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-06-2022
15:45
SEK 3 101
Henrik Pedersen for Houe. Liggestol, model Click
Henrik Pedersen. Liggestol med lameller af farvet plast, armlæn af bambus, stel af gråt pulverlakeret metal. Fremstillet for Houe, model Click. SH. 36 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere håndterings-/ brugsspor. HOUE arbejder med et systematisk perspektiv på, hvordan tingene er forbundet ...

Varunr: 6227769
SEK 1 691 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-06-2022
16:00
SEK 846
Hans Thyge & Co. Syv caféborde / haveborde model Nami (7)
Hans Thyge & Co. Syv caféborde / haveborde med bordplade af sort plast fremstillet af dansk husholdningsplast samt monteret på trebenet stel af sort pulverlakeret stål. H. 73 Ø. 64 cm. Fremstillet hos Houe, model Nami. Udstillingsmodeller. Fremstår med enkelte pletter på bordplader. HOUE arbejder...

Varunr: 6227469
SEK 9 020 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-06-2022
16:10
SEK 6 201
12345...13»