Utropspris
   Varor pr. sida   17 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter (8)
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter, bestående af: To Beolab 3500 Fire beolab 4000 (enkelte huller i front) Beocenter 2 på stand og med vægbeslag desuden div ledninger og en fjernbetjening Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (8)

Varunr: 6210520
SEK 11 361 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:43
SEK 8 521
Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6223964
SEK 1 136 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
16:17
SEK 426
Beolab 6000 højttalere, 4 stk. (4)
Bang & Olufsen. To par højtalere, model Beolab 6000. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varunr: 6231789
SEK 2 840 DK, Kolding, Platinvej 13-08-2022
19:10
SEK 2 272
Bang & Olufsen. Beogram TX2 og Beocord 2000 (2)
Bang & Olufsen. Beogram TX2 pladespiller og Beocord 2000 båndoptager. Virkede ved test. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Manual medfølger. Fremstår med mindre brugsspor.

Varunr: 6252441
SEK 2 840 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
19:56
SEK 1 704
Bang & Olufsen, Philips, m.fl. Radioer, pladespiller, m.m. (8)
Bang & Olufsen, Philips, m.fl. Radioer og pladspiller, flere i trækabinetter dog en uden kabinet. Aldersrelateret stand. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. (8)

Varunr: 6247577
SEK 1 704 DK, Odense, Kratholmvej 13-08-2022
20:09
SEK 426
Beocenter 2 samt Beolab 2 subwoofer. (2)
Beocenter 2 samt Beolab 2 subwoofer. Der medfølger div kabler. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6231788
SEK 9 941 DK, Kolding, Platinvej 13-08-2022
21:10
SEK 7 101
Bang & Olufsen. Stereoanlæg (4)
Bang & Olufsen. Stereoanlæg fineret med palisander. Best. af Beogram 4004 med MMC20EN pick-up samt par Beovox S45 højttalere og Beomaster 1900. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (4)

Varunr: 6241315
SEK 5 681 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 14-08-2022
20:43
SEK 5 397
Bang & Olufsen. BeoSound 3000
Bang & Olufsen. BeoSound 3000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6239288
SEK 1 136 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
14:20
SEK 568
Tandberg spolebåndoptagere
Tandberg spolebåndoptagere, model Cross Field 3500X og 4000X. Manualer medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (2)

Varunr: 6253813
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
19:12
SEK 1 420
Yamaha Stereo receiver RX-V59ORDS samt betjening
Yamaha Stereo receiver RX-V59ORDS samt fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6240896
SEK 1 136 DK, Odense, Kratholmvej 16-08-2022
09:05
SEK 426
Bang & Olufsen. Beolab 3500, Beolab 6000 samt Beolab 8000 (5)
Bang & Olufsen. Bestående af Beolab 3500 soundbar, par Beolab 6000 gulvhøjttalere samt par Beolab 8000 gulvhøjttalere 'blyanten', alle med sort frontstof og kabinet af metal. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Varunr: 6252068
SEK 4 260 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-08-2022
20:42
SEK 3 692
B&W par højttalere, Luxman forstærker L-85V samt Pioneer Cd-afspiller, model Pd-S801 (3)
B&W Par højttalere i kabinet af sortlaseret træ, model DM620. H. 74 B. 24 D. 30 cm. Luxman stereoforstærker med metalfront og kabinet af palisander, model L-85V. Pioneer CD-afspiller i sort kabinet, model PD-S801. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6253989
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-08-2022
21:43
SEK 1 988
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 samt to BeoLab 4000 højtalere. (3)
Bang & Olufsen. Beosound 3000 med to sølvgrå Beolab 4000 højtalere. Diverse kabler, kode samt manual medfølger. Virker iflg. rekvirenten. Fremstår med brugsspor samt chip på glasfront. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6243253
SEK 4 544 DK, Aalborg, Nibevej 17-08-2022
18:06
SEK 3 408
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter'
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter', monteret i lille kommode af bøg. H. 63, B. 65, D. 39 cm. Pickup nåle medfølger. Org. garantibevis og monteringsplan medfølge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6253477
SEK 1 420 DK, Roskilde, Store Hedevej 17-08-2022
18:30
SEK 497
Thorens pladespiller, model TD290 MKII med mindre LP samling
Thorens pladespiller, model TD290 MKII med Stanton 500 MKll pickup samt mindre samling lp'er best. af bla. John Lennon, Toto, Sebastian, Fleetwood Mac, Cleedence Clearwater revival, Michael Learns To Rock (1993) The Who samt Bread.

Varunr: 6253966
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2022
19:10
SEK 852
B&O pladespiller. Beogram 1001.
B&O pladespiller. Beogram 1001. Ramme af egetræ. Fremstår med brugsspor. B&O pladespiller. Beogram 1001. Ramme af egetræ. Fremstår med brugsspor. Lautitz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ved test. Lautitz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6253654
SEK 1 420 DK, Aalborg, Nibevej 17-08-2022
19:45
SEK 426
Mystic 4.0 forstærker samt Boston Subwoofer (2)
Mystic 4.0 forstærker h.6,6 x 45/49 x 20 cm samt en Boston Subwoofer (34 x 32 x 42 cm). Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6253150
SEK 1 420 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 17-08-2022
20:13
SEK 426