Utropspris
   Varor pr. sida   15 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller med kabinet af teaktræ, MMC 20E pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Virker ved test. Pickup-æske samt kopi af instruktionsbog medfølger. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6231324
SEK 5 356 DK, Aalborg, Nibevej 03-07-2022
18:15
SEK 5 356
Bang og Olufsen mfl. Beocenter 4000 samt Blaupunkt pladespiller (2)
Bang og Olufsen mfl. Beocenter 4000 med dobbelt kassette samt Blaupunkt pladespiller (med pickup). Ej testet, mangler og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6229890
SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
19:31
SEK 423
Philips, retro rejsegrammofon
Philips. Retro rejsegrammofon i kabinet af rødt plast, model 423. Aldersrelateret stand. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6230657
SEK 1 128 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
14:30
SEK 634
Tangent. Højttalere, forstærker, cd player samt subwoofer (5)
Tangent. Anlæg bestående af: Et par højttalere model Prestige, 200 W passiv, i sort kabinet, AMP-200 forstærker, 250 W, EVO E10 subwoofer samt CDP-200 cd-afspiller. Fjerbetjening medfølger. Fremstillet af Tangent Danmark. Hovedparten i original emballage. Fremstår med få brugsspor, testet og ...

Varunr: 6221980
SEK 11 275 DK, Vejle, Dandyvej 04-07-2022
19:23
SEK 7 047
Bang og Olufsen. Rørradio, model Master 42K. Fra 1924
Bang og Olufsen. Rørradio, model Master 42K. Fra 1924. Fremstår med brugsspor, herunder ridser/mærker. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6232135
SEK 1 128 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-07-2022
19:39
SEK 423
En samling singler, i alt ca. 950 stk.
En samling singler, i alt ca. 950 stk. Singler inden for flere genrer, bl.a. rock, pop, disco og soul. Heriblandt Scott McKenzie, Baden Powell, Nina og Frederik, The Commodores, Dave Stewart, Ottawan, Amanda Lear, A Flock of Seagulls, Dorthe Kollo, Frank Sinatra, Millie, Lisa Nilsson, Pseudo ...

Varunr: 6200859
SEK 2 819 DK, Kolding, Platinvej 04-07-2022
20:05
SEK 1 409
Bang & Olufsen. Beogram 4004 med MMC 20EN pick.up
Bang & Olufsen. Beogram 4004 tangential pladespiller med kabinet af fineret teaktræ, MMC 20EN pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varunr: 6232003
SEK 5 638 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-07-2022
20:42
SEK 3 101
Technics stereoanlæg samt LP-plader
Technics stereoanlæg bestående af: Pladespiller model SL-BD22D, Stereo casette afspiller model RS-BX501, Receiver SA-EX100 samt en fjernbetjening. Endvidere en Philips HDMI afspiller og der medfølger ca. 100 LP´plader og få singler med overvejende klassisk musik. Enkelt danske mm. Blandet ...

Varunr: 6231798
SEK 1 409 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 05-07-2022
13:19
SEK 564
Bang & Olufsen: Et par højttalere Beovox 3000, eg (2)
Bang og Olufsen. Beovox 3000. Kabinetter i ege-finer. H. 64 cm, B. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Varunr: 6216644
SEK 1 128 DK, Kolding, Platinvej 05-07-2022
19:24
SEK 423
Bang & Olufsen anlæg med højtalere (6)
Bang & Olufsen anlæg bestående af : Beosound Overture med Cd/kassette afspiller samt fjernbetjening. Par Beolab 4000 højtalere i pink aluminium med sort frontstof, monteret med vægophæng. 2 stk. beovox cx 100 højtalere. Div kabler medfølger. Fremstår med brugsspor, virker ved test. (6)

Varunr: 6232118
SEK 4 228 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
19:39
SEK 2 255
Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6223964
SEK 1 128 DK, Nivå, Stejlepladsvej 06-07-2022
19:36
SEK 423
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter (8)
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter, bestående af: To Beolab 3500 Fire beolab 4000 (enkelte huller i front) Beocenter 2 på stand og med vægbeslag desuden div ledninger og en fjernbetjening Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (8)

Varunr: 6210520
SEK 11 275 DK, Nivå, Stejlepladsvej 06-07-2022
19:44
SEK 8 456
Bang & Olufsen. Par BeoVox 2-2 indbygningshøjtalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoVox 2-2 indbygningshøjtalere til montering i loft. Bag boks til loft medfølger. Ø. 23 cm. Fremstår med brugsspor, rester fra lim. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6173123
SEK 4 228 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-07-2022
21:24
SEK 2 819
Sjældent udbudt Par Sony Bongo højttalere (2)
Sony SS 9500 Sjældent udbudt sæt sourround sound højttalere i mid-century-modern design 'bongo speakers' med bongotromme formede kabinetter af fineret teak. H 61 cm. Ø 44 cm. Fremstår med brugsspor. Virker ved test; men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6221977
SEK 16 913 DK, Aalborg, Nibevej 07-07-2022
18:24
SEK 8 456
Teac spolebåndoptager, model A-4010S (2)
Teac spolebåndoptager, model A-4010S, samt 45 spolebånd med optagelser af musik fra blandt andre Johnny Cash og Ray Charles, samt flere optagede eventyr, blandt andet Kejserens Nye Klæder, Snehvide og Fyrtøjet. Reservedele medfølger. Virker følge sælger. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varunr: 6222640
SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2022
19:09
SEK 1 057